Toplam 53 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Ütü Masası


Ütü Masası

Ütü yapmayı daha kolay, konforlu ve düzenli hâle getiren birbirinden farklı masalar; Ütü Masası kategorisinde sizleri bekliyor. Farklı boyut, şekil ve işlevdeki masalar; her ev dekorasyonuna ve zevke hitap edecek alternatifleriyle kategori içerisinde yer alıyor. Farklı desen ve renklere sahip ütü masası bezleri, yanmaz altlıklar, masa askılığı, masa dolapları gibi birçok ürüne aynı anda erişerek ütü yapmayı daha kolay ve düzenli hale getirmeniz mümkün oluyor.


Fantom, Gazella, Arzum, Alpa, Tefal, Tekzen, Pelsan gibi alanında ünlü birçok markanın ürünleri, zengin ürün yelpazesi içerisinde bulunuyor. Kategoride istenen her ölçü ve şekilde masa yer alıyor. Bu sayede evinize, odalarınıza uygun masa ölçülerine aynı anda erişmeniz kolaylaşıyor.


Hem masa, hem de askılık olarak kullanılabilen çok işleve sahip modellerin, buhar kazanlı cihazlara özel tasarlanan farklı modellerin, kolluk desteği taşıyan pratik modellerin ve benzeri profesyonel masaların bulunduğu kategoride aynı zamanda; çamaşır sepeti, askılık, masa bezi gibi yardımcı ürünler de kullanıcıların beğenisine sunuluyor. İşlevleriyle ön plana çıkan ürünlerin aynı zamanda estetik görüntüleri ve şık tasarımları da kullanışlılıklarının yanında dikkat çekiyor.


Dijital baskılara sahip örtüler, kaliteli ve dayanıklı masa kılıfları ve yanmaz bezler, olabilecek tehlikelere karşı hem cihazınızı hem de eşyalarınızı  korurken şık görüntülerinden de taviz vermiyor. Zengin ürün yelpazesine sahip kategorideki dayanıklı ürünlerle; rahat, güvenceli ve kolay ütü deneyimi keyifle yaşayabilirsiniz.


Her türlü ihtiyacı karşılayarak hayatınızı kolaylaştıran kategoride sunulan ürünleri daha detaylı inceleyebilir, dilediğiniz ürünü Tekzen güvencesi ve avantajlarıyla kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT