Uni Baby Yenidoğan Bakım Çantası

Ürün Kodu: 2217196

Uni Baby Yenidoğan Bakım Çantası

En geç 25 Nisan Çarşamba günü kargoda.
66,90 TL (KDV Dahil)
7,43 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Uni Baby Yenidoğan Bakım Çantası - Lacivert
PAKET İÇERİĞİ...
1 adet Bakım Çantası
1 adet Alt değiştirme ünitesi
1 adet Emniyetli Pamuklu Kulak Çubuğu -Safety Cotton Swabs- 56´li
Bebeklerin kulak temizliği için özel olarak tasarlanan Uni baby pamuk kulak çubuğu, özel dizayn edilmiş güvenlikli başlığıyla bebeğin kulak kanalında çubuğun fazla ilerlemesini ve bu nedenle duyu organına gelebilecek zararları engeller. Uç kısmının hemen arkasında bulunan pamuklu alan geniştir ve kulak kanalında çubuğun ilerlemesine izin vermez. Uni baby pamuk kulak çubuğu, çubuğunun kağıt olması itibariyle Türkiye`de bir ilktir. Plastik olan çubuklar herhangi bir kırılma, bükülmede bebek kulağına veya cildine zarar verebilir, risklidir. Uni Baby kulak çubuğu, çubuk kısmının kağıt olması nedeniyle, çok esnektir, kırılma veya bükülme durumlarında kağıt yumuşaklığı zararı önlemektedir. Aynı zamanda pamuk çubuğa tam olarak sarılmıştır, uygulama sırasında kalıntı bırakmaz. Anneler bebeklerinin kulak temizliğinde güvenle Uni baby kulak çubuğunu kullanabilirler.
1 adet Pişik Önleyici Krem 100ml
İçeriğindeki %25 oranındaki Çinko Oksit ve Lanolin sayesinde ciltte bariyer oluşturarak pişik oluşumunu önlemeye yardımcı olur. Antik çağlardan beri kullanılan ve Homeopatic bir ekstrakt olan Zeytin yağı; (olea europae oil ) bebeğinizin hassas cildini besler, direncini arttırır.1 adet Yeni Doğan Şampuan 250ml
Alerjen içermeyen özel formülleri ile bebeklerin cilt bakımında önemli bir rol oynayan Uni Baby markası her geçen gün ürün gamını büyütmeye devam ediyor. Yenidoğan ıslak pamuk mendil ile çocuk doktorlarının ve annelerin güvenini kazanan Uni Baby, yenidoğan serisini şampuan ile genişletiyor.
Uni Baby Yenidoğan Şampuan, geleneksel bebek şampuanlarında kullanılan kimyasal temizleyici SLS / SLES, kimyasal koruyucu Paraben, Parfüm, Alkol, Boya ve Alerjen madde içermez.
Tüm bunlar yenidoğan bebek cildi için fazladır. pH değeri yenidoğan bebeğin cildi ile uyumludur. Neden Uni Baby Yenidoğan Şampuan Yenidoğan bebeklerin cildinin doğal koruyucu bariyeri henüz yeterince gelişmediğinden enfeksiyonlara karşı açıktır. Bununla beraber cildi dış etkenlere karşı koruyan hidrolipidik (su ve yağdan oluşan) katman ise henüz cildi tam etkili biçimde koruyamamaktadır. Bu sebeple yenidoğan bebeklerde kullanılacak ürünler dikkatle seçilmelidir. Mümkün olduğu kadar iritan olmayan/minimize edilmiş hammaddeler tercih edilmelidir.

1 adet Yeni Doğan Islak Pamuk Mendil -Cotton Natural- (40 adet)
Yenidoğan bebekler için ilk günden itibaren güvenle kullanabileceğiniz, ideal temizleme mendilidir. Saf su, doğal pamuk ve doğal gıda koruyuculardan oluşan nemli bir ‘’pamuk mendil’’dir. Yenidoğan bebeklerin cilt temizliğinde önerilen su ve pamuk, pratik kullanım sağlamak amacıyla bir araya getirilmiştir. Bebeğinizin cilt pH’ı ile uyumludur, hassas cildinde pamuk lifi bırakmaz. Alkol, boya maddesi, kimyasal ajan ve parfüm içermez. Uni Baby Yenidoğan ile bebeğinizin cildini, koruyucu tabaka Verniks’e zarar vermeden ilk günden itibaren güvenle temizleyebilirsiniz. Her pakette 40 adet mendil bulunmaktadır. İlerleyen günlerde bebeğinizin cildinin farklı ihtiyaçlarını karşılayabilmek için Uni Baby size güvenle kullanabileceğiniz seçenekler sunmaktadır. Yenidoğan bebeklerin cilt temizliğinde önerilen su ve pamuk, pratik kullanım sağlamak amacıyla bir araya getirilmiştir. Bebebğimize ilk günden itibaren kullanabildiğimiz tek üründür. Nemlendirici, losyon, yumuşatıcı, arkol, parfüm içermediği için genital bölgesi dahil her bölgesinde kullanabilirsiniz. Kesinlikle döküntü, kuruluk , kızarık, tahribat ve hasar yapmaz. Aklınızda soru işareti acaba sorularına maruz kalmazsınız. En hassas cilt tipine uyumludur. Pamuğun ve suyun mukemmel uyumu. Verniks: Ana rahmindeyken bebeğin cildinde oluşan, Polypeptid Amino Asit yapısında, protein, vitamin ve minerallerce zengin bir tabakadır. Bu tabaka yenidoğanın cildini dış etkilere karşı korurken, vücut ısısını düzenlemeye yardımcı olur. Belli bir süre sonra kendiliğinden kaybolan verniks tabakası, dış müdahalelerle zamanından önce yok olabilir. Bunu önlemenin en iyi yolu saf su ve pamuk gibi doğal yöntemlerle yapılan cilt temizliğidir.

1 adet Yağlı Bakım Mendili
Uni Baby Yağlı Mendil, içerdiği doğal yağlarla bebeğinizin cildini korur, besler ve nemlendirir. Geleneksel bebek yağları ile karşılaştırıldığında: Kullanımı çok daha kolaydır, Cilt tarafından emilimi daha hızlıdır. İçeriği doğal yağlar ile zenginleştirilmiştir. Özellikle kuru ve hassas ciltlerin nem ihtiyacını karşılayarak besler ve sağlıklı gelişimine yardımcı olur. Sabun ve benzeri alkali temizlik ürünlerinin neden olduğu alerji ve kurumayı önler. İdrar ve dışkının sebep olduğu tahriş ve pişiği önlemeye yardımcı olur. Tüm aile bireyleri tarafından da rahatlıkla kullanılabilir. Uni Baby Yağlı Mendil, bebeğinizin banyo ve alt temizliği sonrası tüm vücuduna uygulanır. Bebek masajı için de idealdir.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Uni Baby Yenidoğan Bakım Çantası

 
66,90 TL (KDV Dahil)
7,43 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT