Ürün Kodu: 2665249

Trotec Fanlı Sermaik Isıtıcı 9kw TDS 50 M

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Ürün Özellikleri


TDS 50 M elektrikli ısıtıcının teknik bilgileri:

- Isıtma kademesi 1
: 0,08 kW
- Isıtma kademesi 2: 6 kW
- Isıtma kademesi 3: 9 kW
- Hava debisi: 1.180 m³/saat
- Fan kademeleri: 1
- Akım değeri: 13,7 A
- Giriş voltajı: 380 - 400 V / 50 Hz
- Elektrik bağlantısı: Koruma bağlantı fişi (CEE 16 A, 5-kutuplu)
- Bağlantı kablosu: entegre edilmiştir (uzunluk 1,15 m)
- Mobilite: taşınabilir
- Ses seviyesi: 53 dB (A)
- Aşırı ısınma koruması: evet
- Ebat (U x G x Y): 347 x 267 x 455 mm
- Ağırlık: 7 kg

Her iki cihazlarda, ayarlanan sıcaklığın (turuncu) tutulması için çift pozisoyonlu termostat kontrolü kullanılır.  Isıtma bobinli cihazlarda sıcaklık ayarlaması daha yavaş gerçekleşir ve aslında ayarlanan hedef sıcaklığına fark oluşur. Bu sorunlar ısıtma elemanların farklı elektrrik akımlardan dolayı oluşur.

Yüksek performansı ve gelişmiş PTC ısıtma elemanları sayesinde bu TDS 50 M, büyük ve soğuk odaların hızlı ısıtılması için uygundur.

İster tamirhane, yaşam veya çalışma alanları olsun - sağlam işleme ve zarif tasarımından oluşan kombinasyon ile her çevrede ideal bir duruş sunar - ısı izolasyonlu taşıma kulpu ile kolay taşınabilir ve kullanım alanı değiştirilebilir.

Arzu edilen sıcaklık, kademesiz olarak entegre termostat üzerinden ayarlanabilir. Yüksek ısı için sıcaklık iki kademe üzerinden 9 kW kadar yükseltilebilir. Ayrıca sahip olduğu fan, ısıtma fonksiyonunu açmadan sadece havalandırma çalışması için kullanılabilir.

Bu TDS 50 M, ısıtma uygulamasını yüksek gerilimli akım ile gerçekleştirir. Klasik ısıtıcı helezon yerine bu elektrikli ısıtıcının uzun ömürlü PTC seramik ısıtma elemanları enerji ile beslenirler. Böylece performans karşılaştırması sadece sessiz gerçekleşen homojen sıcak hava akımıni beraberinde getirmez - seramik PTC ısıtma elemanları daha birçok avantajlar sunuyor:

PTC seramik ısıtma elemanları, ısıtma telli veya ısıtıcı helezonlu cihazlara göre daha uzun ömürlüler ve sağlamlardır. Ayrıca PTC elemanları performansı kendiliğinden çevre sıcaklığına göre ayarlarlar ve otomatik olarak aşırı ısınmalara karşı korumalılardır. Bundan dolayı PTC ısıtma elemanları yükske hava girişi ile soğutulmamalıdır ve böylece fanlar kullanılır ve sessiz bir çalışma sağlanır.

Büyük ısıtma yüzeyi ile bu TDS-M ısıtıcıları sessiz bir şekilde rahat homojen ve çekmesiz sıcak hava akımı oluştururlar. Ayrıca bu uygulamada toz oluşmaz ve böylece oda havası ince toz ile kaplanmaz - yaşam alanları için idealdir.

TDS 50 M ile sürekli kullanımlarda güvenli bir ısıtma uygulaması sorun değildir: aşırı ısınma koruması entegre edilmiştir ve sahip olduğu fan termo koruması ve otomatik devam çalışma fonksiyonu ile donatılmıştır. Böylece cihaz kapatıldığında, fanı güvenli bir şekilde soğutmak için süreli işlemde tutar. Ayrıca ayrı bir koruma için entegre seramik ısıtma elemanı bu ısıtıcının duruş emniyetinni yükseltir.

Pratik avatajlar:

- Uzun ömürlü seramik PTC ısıtma elemanları
- İki ısıtma kademesi ve ayrı soğutma kademesi ile çok kademeli sıcaklık ayarlaması
- Düzenlı sıcak hava akımı için entegre termostat
- Aşırı ısınma koruması
- Termo korumalı fan motoru
- Parçaların soğutulması için vantilatör devam çalıştırma fonksiyonu
- Oksijen tüketimi oluşmadan yoğuşmasız ısı - iç mekan ısıtması için idealdir
- Bağlantı kablosu entegre edilmiştir
- Güvenli duruş, sağlam ve sessiz
- Kolay taşınabiilr ve kullanılabilir.

Kullanım alanları:

- Tamirhaneler
- İnşaatlar
- Montaj çalışmaları
- Gastronomi
- Depo ve çalışma salonları
- Seralar
- ve daha fazlası...
Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Trotec Fanlı Sermaik Isıtıcı 9kw TDS 50 M
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT