TabloShop - EG-01 4 Parçalı Asimetrik Tablo - 105X63cm

Ürün Kodu: 2126838

TabloShop - EG-01 4 Parçalı Asimetrik Tablo - 105X63cm

En geç 22 Kasım Çarşamba günü kargoda.
99,90 TL (KDV Dahil)
11,10 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Canvas Tablolar %100 Mükemmel El İşçiliği, 1. Sınıf Orjinal Malzeme, %100 Yerli Üretim !

Size Çok Sevdiğiniz ve Aslına Sahip Olunması İmkansız Olan Ünlü Ressamların Olağanüstü Yapıtlarını Çok Özel Bir Teknikle Gerçekleştirerek Tuval Üzerine Repredüksyon Olarak Aynı Renk, Aynı Işık ve Aynı Doku ile İmal Etmektedir.Dizi'lerde ve Film'lerde Gördüğünüz Dekoratif Modern Sanatsal Tablolar Sizleri Bekliyor.

GENEL ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

%100 Pamuk Canvas Kumaş

Tüm Canvas Tablolarımızda 370gr/m2 %100 Pamuk Astarlı 1.Sınıf Sanatsal Canvas Kumaşlar Kullanılmaktadır. Orijinaline en yakın renk ve ışık dokusuna sahip olması, Sağlanmaktadır. ASİT İçermemektedir. Sağlığa zararlı değildir, PVC veya herhangi kanserojen madde içermez.

Yüksek Çözünürlüklü BASKI

Makina Parkurumuzda Bulunan Tüm Dijital Baskı Makinaları 2013 ve 2012 model olup 2440 DPI Baskı Çözünürlüğüne Sahip HP Markadır. Solvent Mürekkep Kesinlikle Kullanılmaz Su Bazlı Orijinal HP Vivera Pigment Mürekkepler Kullanılır. Çok uzun yıllar aynı renk, ışık ve doku kalitesini korumaktadır.

1. Sınıf Orijinal Çam Çerçeve

İmalatta Kullanılan Tüm Ahşap Çerçeveler 1. Sınıf Çam Ağacından İmal Edilmektedir. Kullanılan Çam Çerçeveler Kurutulmuş ve Fırınlanmıştır. Duvarınızda Yamulma, Eğilme, Çatlama ve Dönme KESİNLİKLE Olmamaktadır. Tüm Tablolarımız 3x3cm Kalınlığındadır.

Yüzey Koruyucu Kaplama

Tablolarımızı Ömür Boyu Saklayabilmeniz İçin Özel Yüzey Koruyucu Uygulamaktayız. Kullandığımız Mürekkep ve Yüzey Koruyucu Dünya Sağlık Örgütü WHO Tarafından Onaylıdır. Direk Güneş Işığına Maruz Bırakılmadığı sürece Ömür Boyu Aynı Kalitede Kalabilmektedir.

1. Sınıf Özel El İşçiliği

Ön Yüzü Kadar, Arka Yüzüne de Önem Veriyoruz... En Üst Düzeyde ve Titizlikte Canvas Tabloları İmal Etmektedir. Isı ve hava şartlarının değişkenliğini hesaplayarak tüm tablolarda mükemmel gerginlik sağlanmaktadır.

Ürün Toplam Kapladığı Alan : 105x63cm

Ürün İçerisinde Duvara Milimetrik Asmak İçin Özel Şablon ve Beton Çivileri Bulunmaktadır.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


TabloShop - EG-01 4 Parçalı Asimetrik Tablo - 105X63cm

 
99,90 TL (KDV Dahil)
11,10 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT