Toplam 39 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Sürpriz Tasarımlar Mutfak Ürünleri


Sürpriz Tasarımlar Mutfak Ürünleri

Sürpriz Tasarımlar Mutfak Ürünleri kategorisinde spiral patates dilimleyiciden pasta dekorasyon setlerine kadar değişik tasarımlara ulaşmak mümkün.


Çeşitli markalara ev sahipliği yapan bu kategori altında ilginç pratik mutfak aletleri satın alabilirsiniz. Bu ürünler aynı zamanda yaratıcılığınızı konuşturmanıza, birbirinden farklı ikramlar hazırlanmasına ve yemek yaparken keyifli zaman geçirilmesine katkı sağlar. Ürünler arasında portatif kantar, şekil verici silikonlar, sebze şekillendiriciler, pasta dekorasyon setleri, anti soğan ve yağ gözlüğü, bisküvi yapma aleti, çok amaçlı raflar ve kürdan dekorları bulunuyor.


Şekil verici silikonlar ile yumurta ve omletlere yeni bir boyut kazandırabilir, misafirlerinizin ilgisini çekebilirsiniz. Kategoride bulunan ürünler arasında yer alan sebze şekillendiriciler ile usta şefler gibi sebzelere şekil verebilir, farklı kızartma teknikleri deneyebilirsiniz. Pasta dekorasyon setleri ile pastaneler gibi pasta yapabilir, pasta hamuru şekillendiriciler ile istenilen temada el yapımı pastalar hazırlayabilirsiniz. Anti soğan ve yağ gözlüğü ise kızartma yaparken veya soğan doğrarken gözlerin yanmasını engeller, böylece çok daha hızlı yemek yapabilirsiniz. Bunlara ek olarak kürdan dekorları ile yaptığınız yemekleri ve tatlıları süsleyebilirsiniz. Bu dekorlar arasında yer alan bayraklı kürdan dekorları ve papağanlı kürdan dekorları ile yemeklerinize fark katabilirsiniz. Doğum günlerinde kullanılabilecek olan palyaçolu kürdanlar da bu kategori altında bulunmaktadır.


Ürünlerin ayrıntılarını Tekzen'de belirtilen kategori altında inceleyebilir, dilediğiniz ürünü seçerek kolayca satın alabilirsiniz.


Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT