Toplam 5 üründen, 1-5 arası gösteriliyor.

Süpürge Aksesuarları


Süpürgeler kategorisi altında yer alan süpürge aksesuarları, temizlik konusunda en büyük yardımcılarınızdan biri olan elektrikli temizlik aygıtlarını daha verimli kullanabilmenize olanak veriyor. Farklı marka cihazlarla uyumlu olan ürünler, kapsamlı temizlik yapabilmenize katkı sağlıyor.


Kuru ve ıslak zeminlerin temizlenmesine yardım eden cihazların, kullanım sıklığına bağlı olarak periyodik değiştirilmesi gereken çeşitli aksamları, kategori içerisinde bulunuyor. Ev koltuğu, araba koltuğu, sert zemin, cam ve benzeri alanların kısa sürede kirden arındırılmasına zemin hazırlayan modeller, temizlik aygıtlarının en iyi şekilde değerlendirilebilmesini sağlıyor. Toz torbası, ıslak-kuru cihazlar için kartuş filtre, kaba kir filtresi, ev kiti, HEPA filtre gibi sayısız ürün, temizlik işlemini pratik bir biçimde gerçekleştirebilmenize imkan tanıyor.


Modern elektrikli temizlik cihazlarının yanı sıra klasik yapıdaki modeller için de geliştirilen aksesuarlar, kullanım amacı, yapısı ve markasına göre değişiklik gösterebiliyor. Karcher, Miele ve Menalux gibi markalara ait süpürge yedek parça fiyatları ile erişilebilir aralıklarda yer alıyor.


Sahip olduğunuz elektrikli temizlik cihazlarını tam performansla kullanmak arzusundakiler, filtre ve toz torbası gibi kirin ve tozun aygıt tarafından çekildikten sonra tekrar havaya karışmasını engelleyen aksamlarını düzenli olarak değiştiriyorlar. Tek paket içerisinde birden fazla toz torbası bulunduran ürünler, kullanıcıların etkili temizlik yapmalarında önemli rol oynuyor. Aynı zamanda, dayanıklı materyalden üretilen aksamlar da, temizlik cihazlarının uzun yıllar boyunca değerlendirilebilmesinin önünü açıyor.


Tekzen’in geniş ürün gamı içerisinde bulunan ürün modelleri, farklı ihtiyaçlar için çözüm sunuyor. Siz de alanında öncü markalar tarafından ortaya konan ürünleri inceleyebilir, gereksinimlerinize yanıt veren modelleri kolayca edinebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT