Su Tasarruf Kiti 3 Lü

Bonus kart ile yapılan alışverişlerde 50 TL BONUS kazanma fırsatı
Ürün Kodu: 824819

Su Tasarruf Kiti 3 Lü

Bonus kart ile yapılan alışverişlerde 50 TL BONUS kazanma fırsatı
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri

Su Tasarruf Setleri

Bir evin ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanmışlardır. Standart setlerde WC için fazladan bir tasarruf kartuşu bulunmaktadır.

Pro Setlerde sökme takma için PVC servis anahtarı bulunmaktadır. Bu sayede kartuşların yerleştirileceği metal yuvalar çizilmemektedir. Anahtarın M22 yazan yüzü iç dişli gömleklerin, M24 yazan yüzü ise dış dişli gömleklerin sökülüp takılması için kullanılmalıdır.

Ayrıca Pro Setlerde, kir ve kireçten aşınmış gömleklerin değiştirilmesine için M22 ve M24 gömlek bulunmaktadır.

Ürünlerin montajı çok kolaydır, mevcut gömlek sökülerek süzgeç, tasarruf kartuşu ile değiştirilir. Eski contanın da yenisi ile değiştirilmesi gerekir. Tüm setlerde ince ve kalın contalar mevcuttur. İnce contalar, iç dişli gömlekler için uygundur.

Spiral duş hortumu sökülür ve akış düzenleyici (Duş Regülatörü) batarya çıkışına monte edilir, duş spirali bu defa akış düzenleyiciye takılır.

DÜNYAMIZA VE GELECEK NESİLLERE SAYGI..

"SUYUMUZ ÇOK DEĞERLİ!"

Çok değerli olan suyumuzun korunması, iklim ve çevreye önemli katkılar sağlar. Sıcak su üretimi için gereken enerjinin azaltılması, küresel ısınmaya neden olan karbon gazları salınımını düşürmektedir.

Dünyada Nüfus artışına paralel olarak su talebi her geçen gün artmakta buna karşın iklim değişiklikleri ile kuraklık pek çok bölgede artmaktadır. Suyun korunması şimdi çok daha önemli ve kritik olmuştur. Çeşitli ülkeler, sıhhi tesisat armatürleri üzerinde akış oranlarını sınırlama gibi muhtelif su koruma ve su tasarruf önlemlerini uygulamak için harekete geçmişlerdir.

Avrupada EN 246 Standartları ile tesisat musluklarının akış oranlarının genel tanımlarını düzenlemiştir.


Amerika Birleşik Devletlerinde ASME Standard A112.18.1 musluklar ve duşlar için maksimum akış oranlarını belirlemiştir. 

Avustralya Hükümeti , Su Verimliliği Sınıflandırması ve Standartları ile WELS programını hayata geçirmiştir.  Bu program ulusal su verimliliği için musluklar dahil su tüketen ev gereçlerinin minimum performans standartlarını belirlemektedir. Suyun daha akıllıca kullanımına vurgu yapılarak, baraj ve atık su arıtma tesisleri gibi pahalı ve ekosisteme uygun olmayan altyapı yatırımlarına olan ihtiyacın azalması veya geciktirilmesi ön görülmektedir.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir

Son Gezilenler


Su Tasarruf Kiti 3 Lü

Bonus kart ile yapılan alışverişlerde 50 TL BONUS kazanma fırsatı
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT