Ürün Kodu: 83988

Steinel Purglue Kartuşlu Sıcak Yapıştırma Tabancası

En geç 21 Ocak Pazartesi günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
410,21 TL  (KDV Dahil)
45,58 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

STEİNEL PURGLUE 50
Mobil kullanım ve kalıcı yapıştırmalar için kullanılan kablosuz, özel kartuşlu sıcak yapıştırma tabancası
STEİNEL firması tarafından geliştirilen yenilikçi PurGlue sistemi sıcak yapıştırma teknolojisi alanında kilometre taşını simgeler.Yeni PUR (poliüretan) spesyal yapışkan sadece ahşap malzemeleri yapıştırmayıp aynı zamanda çeşitli plastik malzeme, deri ve tekstil malzemeleri dışında örneğin seramik, cam, mermer veya metal gibi düz yüzeyli malzemelerin de sürekli olarak yapıştırılmasını mümkün kılar.
Yapışkan malzemesi, PurGlue 50 aletinin sökülebilir ısıtma kafasına yerleştirilebilir bir kartuş içinde bulunur. Aletin enerji beslemesi konsept kablosuz, portatif çalışmayı mümkün kılar. Alet şarj istasyonu içinde takılı olduğu süre boyunca kartuş gerekli olan erime sıcaklığına kadar ısıtılır. Çalışma sıcaklığına erişildiğinde cihaz otomatik olarak Standby işletme moduna geçer. Bir şarj işlemi sonunda erşilen şarj kapasitesi ile yaklaşık 20 dakika çalışılabilir.
Teknik Özellikler:
 • Güç :14 Watt (Start safhası 500 Watt)
 • Şebeke bağlantısı :230-240 V, 50 Hz.
 • Isıtma süresi :10-13 dk.
 • Yapışkan çalışma ısı derecesi :100-140 ºC
 • Yapışkanın açık kalma süresi :60 sn. +/- 15 sn
 • Yapışkanın nihai sertleşmesi :1-5 gün (malzemeye bağlı)
 • Kablosuz kullanım süresi :15-20 dk.
 • Isı derecesi stabilizasyonu :-40 ile +100 ºC arası
 • Ağırlık :400 gr. (ayak hariç)
PUR YAPIŞKAN BAĞLANTILARI
Cam / Cam, Cam / Deri, Cam / Tekstiller, Cam / Plastik, Ahşap / Cam, Ahşap / Ahşap, Ahşap / Metal,
Ahşap / Seramik,Ahşap / Deri, Ahşap / Tekstiller, Ahşap / Plastik, Metal / Metal, Metal / Cam, Metal / Seramik, Metal / Deri, Metal / Tekstiller, Metal / Plastik, Seramik / Seramik, Seramik / Cam, Seramik / Deri,
Seramik / Tekstiller,Seramik / Plastik, Deri / Deri, Deri / Tekstiller, Deri / Plastik, Tekstiller / Tekstiller,
Tekstiller / Plastik, Plastik / Plastik

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


 • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
 • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
 • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
 • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
 • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
 • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
 • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
 • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
  garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Steinel Purglue Kartuşlu Sıcak Yapıştırma Tabancası
 
410,21 TL (KDV Dahil)
45,58 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT