Toplam 12 üründen, 1-12 arası gösteriliyor.

Spor Ayakkabı

Spor & outdoor ürünleri kategorisinin altında yer alan çeşitli spor branşları ekipmanları, Tekzen güvencesi ile ayağınıza geliyor. Bu kategoride badmington, basketbol, beyzbol, boks, dalış ürünleri, voleybol, masa tenisi, futbol, paten & kaykay & scooter ve yüzme malzemeleri yer alıyor.

 

Badmington ürünleri arasında ikili raketlere ve çantalı setlere; basketbol malzemeleri arasında ise su tutmaz yüzeye sahip toplara ulaşabilirsiniz. Bu basketbol topları arasında her türlü yüzeyde oynamaya imkan veren Universal gibi markaların topları tercih edilebilir. Basketbol toplarının yanında futbol topları ve makine dikişli voleybol topları da spor branşları kategorisinde bulunuyor.

 

Masa tenisi için gerekli olan tenis masası ve raket gibi malzemeler de sizleri bekliyor. Tenis masaları çeşitlerinden tek yüzeyi katlanarak tek başına oynamaya imkan veren ürünleri tercih edebilirsiniz. Beyzbol malzemelerinde ise farklı beyzbol sopalarını bulabilir, boks kategorisinde boks torbası çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Boks torbalarının kalınlığı, uzunluğu, iç malzemesi, dış cephe kumaş türü gibi bilgileri öğrenebilir, ürün kurulumları hakkında bilgi edinebilirsiniz. Spor branşları malzemeleri arasında çocuklar için scooter, paten ve kaykay gibi ürünleri de temin edebilir, koruyucu dizlik ve kask setlerini alarak çocuğunuzun yaralanmasını engelleyebilirsiniz.

 

Bu spor dalları dışında yüzme ve dalış gibi su ve su altı sporları için gerekli malzemeler de kategoride yer alıyor. Dalış ürünleri bölümünde aşınmaya karşı dayanıklı su altı giysilerini ve kız çocuklar için tasarlanan dalış kıyafetlerini temin edebilirsiniz. Yüzme ürünleri arasında ise dalış bonesi, silikon bone, yüzücü bonesi, farklı boyutlarda el paleti ve yüzücü gözlüğü modelleri de bulunuyor. Bu ürünleri Voit, Cosfer, Seac Sub, Tekzen, Spor Dünyası, Dynamic, Gauswheel, Proform, Kimpaş gibi spor branşları markları arasından kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT