Ürün Kodu: 2368769

Sonorous STA 161F Tv Ünitesi Beyaz - Beyaz

En geç 7 Haziran Cuma günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
1.899,90 TL
1.749,90 TL  (KDV Dahil)
194,43 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır


60'' ideal ekran boyutu ve 40 Kg'a kadar  askı aparatlı taşıma kapasitesine sahiptir.
Ürünün üstünde ve önünde ahşap üzeri kaplanmış özel boyalı beyaz renkli temperli camlar
Kullanılmaktadır.

Temperli camlar kırılmaya karşı işlem görmemiş normal camlara oranla yaklaşık 4-5 kata daha dayanıklı olup,kırıldığı zaman zar büyüklüğünde çok küçük ve daha az keskinlikte parçalara ayrılarak yaralanma riskini azalttığından güvenlik camı ve gerekli yerlerde dekorasyon camı olarakta kullanılma özelliğine sahiptir.

Sonorous tv sehpaların hepsindeTemperli camlar kullanılmaktadır.

Ürün Sonorous fabrikasında özenle montajlanıp, streçlenip özel straforlar ile çevrelenerek monte halde paketlenmektedir.

Ürünün ön kapağı Bas-AÇ şekinde açılır. ön kapak sahip olduğun güçlü süspansiyonlar sayesinde yavaşça aşağı doğru açılır.

Sonorous sehpaların tamamında kablo gizleme kanalları kullanılmaktadır.
Kablolar sistemimizin vazgeçilmez temel parçasıdır buna rağmen onları görmek istemezsiniz.çoklu ve birbirinden ayrık  yatay ve dikey kablo kanalları kabloların raflar arasında kolayca gezinebilmesine ve kabin içinde gizli kalmalarına olanak sağlar.


Sonorous Studio serilerinde Av ekipmanlarınız için düşünülmüş sinyal aktarıcı ünite , sehpanın içersinden çıkmaktadır.


Peki bu sinyal aktarıcı ne işe yarar ?
Sonorous sinyal aktarıcı dışarıdan gelen uzaktan kumanda sinyallerini ,sehpanın içersindeki av cihazlarınıza kayıpsız bir şekilde iletir.
Dışarıdan av cihazlarınız gözükmeden bu aktarım işlemi sayesinde,  sehpanın içerisindeki  av cihazlarınızı,kendi uzaktan kumandaları ile kontrol edebilirsiniz.

En fazla 6 adet cihazı destekler.

Sonorous Studio serilerinde av cihazlarınızdan, kablolarınıza kadar  herşeyi , düzenli ve görüntü kirliliğini ortadan kaldıracak  şekilde tasarlanıp, buna göre çözümler sunulmuştur.

SONOROUS STUDİO SERİLERİ 5 YIL GARANTİLİDİR.


TEKNİK ÖZELLİKLER

Max. Taşıma Kapasitesi  : 50 kg
Genişlik  : 165 cm
Yükseklik  :  44 cm
Derinlik  : 45 cm
Gizlenmiş Tekerlek  :  Evet
Kablo Gizleme Sistemi  : Evet
Temperli Cam  : Evet

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Sonorous STA 161F Tv Ünitesi Beyaz - Beyaz
1.899,90 TL
1.749,90 TL (KDV Dahil)
194,43 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT