Toplam 20 üründen, 1-20 arası gösteriliyor.

Banyoda ve mutfakta yaz - kış sıcak su ihtiyacı oluyor. Şofbenlerse sıcak su ihtiyacını karşılamak için en uygun çözümler olarak öne çıkıyor. Isıtma sistemleri içerisinde yer alan, doğalgaz, hava gazı ya da LPG gibi gaz yakıtlı şofben modelleri ya da elektrikli ani su ısıtıcıları, sıcak su sağlamak için en çok tercih edilen cihazlardan oluyor.

 

Eviniz için seçebileceğiniz hermetik şofbenler, çalışma prensipleriyle oldukça güvenlidir. Yanma için kullandığı gazı içerideki ortamdan değil, özel olarak geliştirilen hermetik baca sayesinde dışarıdaki ortamdan alarak yakar. Böylece içerdeki oksijeni tüketmez ve kurulu olduğu ortama zehirli gaz yaymaz. Elektronik sistemlerle de güvenlik önlemleri artırılan son derece güvenli hermetik modellerin yaygın olarak kullanılan modelleri fanlı hermetik modellerdir. Ayrıca bu şofbenler kompakt boyutlarıyla kurulacak ortama uyum sağladığı gibi düşük su basınçlarında çalışabilme ve soğuk havalarda donmaya karşı geliştirilen donma emniyeti anti-freeze özellikleriyle de tercih ediliyor.

 

Gaz yakıtlı şofbenlere alternatif olarak kullanılan elektikli ani su ısıtıcılar, herhangi bir kazanda sıcak su depolamaz, suyu ani olarak ısıtarak verirler. Şehir suyu tazyikiyle çalışırlar ve genellikle üç kademeli sıcak su ısısı sağlarlar. Hermetik tiplerin gaz kaçağına karşı aldıkları önlemler bu ani ısıtıcılarda da elektrik kaçağına karşı alınıyor ve gerekli güvenlik önlemleri sağlanıyor.

 

Banyo veya mutfaklarınız için, en uygun modeli, Isıtma kategorisinde bulunan Ariston, Arzum, Baymak, Daxom, Demirdöküm, Fakir, Felix, Siemens, Sunny, Termodinamik gibi tanınmış markaların modelleri arasından tercih edebilir, Tekzen kalitesi ve güvencesiyle en uygun fiyatlar ve cazip fırsatlarla hemen sipariş edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT