Toplam 47 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Sobalar


Sobalar; çeşitli özellik ve modelleriyle, Tekzen’de ısıtma kategorisinin alt grubunda bulunuyor. Doğalgaz, şömine tipi yakıt, kuzine yakıt, katı yakıt, fırınlı şömine, katı yakıtlı kalorifer, köşeli, dar fırınlı majolik kuzineli, geniş fırınlı majolik kuzineli, anatolia şömine, doğa ateşi şömine, kuzineli doğa ateşi şömine, kuzineli pik, katı yakıt pik, şömine pik gibi soba çeşitleri Tekzen’de uygun fiyat ve kalite seçenekleriyle yer alıyor. Baymak, Sefer Döküm, Dabanlar, Daiwa, Efor, Malas, Oscar markalarına ait ürünler ihtiyaç ve beğeninize göre tercihinize sunuluyor.

 

Dekoratif özellikleriyle de ön plana çıkan bu ürünler, mekanınızı ısıtırken aynı zamanda dekorasyonunuza da ayrı bir hava ve tarz katıyor. Seçimlerinizde dikkat edeceğiniz unsurlar; ısıtma yüzeyi, ısı gücü, kül kutusu hacmi, duman borusu çapı ve ısıtılacak alanın iyi korunup korunmadığıdır. Dekoratif yönüne bakıldığında ise genişlik, derinlik, yükseklik gibi boyutlar ile dizaynı ve rengi önem kazanıyor. Sobaların mekanik termostatlı çeşidi her türlü katı yakıtı yüksek verim ile yakıyor. Izgara bölümü takmatik özelliğe sahip ve kolaylıkla değiştirilebiliyor. Kazanda herhangi bir sökme takma işlemi yapılmadan tuğla değişimi yapılabiliyor.

 

Sirkülasyon pompası radyatörlerde eşit bir ısı dağılımı oluşmasını sağlıyor. Sessiz çalışması tercih edilme nedenlerinden biri. 3 kademeli devir ayarı ile sirkülasyon hızını rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. Kazanın yakıt yükleme kapağı geniş olduğu için yakıt yükleme çok kolaydır. Döner ızgara sistemi sayesinde manuel kolla külü otomatik boşaltıyor. Mekanik termostat kapatıp açılarak hava akışı ve sıcaklık istenildiği gibi kontrol edilebiliyor. Mekanik termostat sistemi sayesinde ısı değerleri bir kez ayarlandıktan sonra sistem otomatik olarak çalışmaya başlıyor.

 

Siz de dilediğiniz soba modelini seçerek hemen sepetinize ekleyebilirsiniz, Tekzen.com.tr ‘de soba fiyatları inanılmaz uygun.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT