SKIL 850 Watt Tek Kollu Boya ve Harç Karıştırıcı 1608AA

Ürün Kodu: 2360798

SKIL 850 Watt Tek Kollu Boya ve Harç Karıştırıcı 1608AA

En geç 7 Aralık Çarşamba günü kargoda.
229,90 TL (KDV Dahil)
25,54 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Güçlü kürekli mikser 
Skil 1608 kürekli mikser, geniş bir yelpazedeki karıştırma işlerini gerçekleştirebilen 850 watt'lık b,ir motora sahiptir. Kürekli mikserin destek kavramalı alet standı, aleti rahatça yerleştirmenize olanak sağlayarak optimum çalışma konforunu garanti eder. M14 alet bağlantısı sayesinde, kürekli sorunsuz ve güvenli bir şekilde değiştirebilirsiniz. Değişken hızlı tetikleyici ile, aletin hızını yaptığınız işe göre kolayca ayarlayabilirsiniz. Bu kürekli mikser, çıkartılabilir özellikte 120 mm'lik yüksek kaliteli bir üniversal karıştırma küreği ile birlikte teslim edilir. 

Çok çeşitli malzemeler için çok yönlü kürekli mikser
850 watt'lık güçlü motoru ile Skil 1608 sıvalar, çimentolu sıvalar ve karo yapıştırıcıları gibi çok çeşitli malzemelerin karıştırılması için idealdir. Standart karıştırma küreklerini kolayca değiştirebilir ve sektör standardı M14 alet bağlantısı sayesinde küreklerin güvenliğini sağlayabilirsiniz. 

Optimum kontrol için değişken devir 
Bu kürekli mikser, gerçekleştirdiğiniz çalışmaya göre kolay hız ayarı yapmanızı sağlayan bir değişken devir kontrolü özelliğine sahiptir. Değişken devir ayarı, aletin hassas şekilde çalıştırılmaya başlanması ve çeşitli malzemelerin karıştırılması için son derece kullanışlıdır. Uzun karıştırma işlerinde kesintisiz karıştırma için tetikleyici kilitleyebilirsiniz.

Ekstra çalışma konforu için pratik özellikler
Kürekli mikser, aletin sağlamlığını artıran bir alüminyum dişli muhafazasına sahiptir. Her ikisi de yumuşak kavramalı olan ergonomik arka sap ve ekstra destek sapı ile tasarlanan bu kürekli mikser, karıştırma çalışması sırasında optimum kontrol elde edilmesini sağlar. Sağlam alet standı, kürekli mikseri kullanmadığınızda aleti rahatça bırakmanıza olanak sağlar. Yüksek kaliteli 120 mm'lik çıkartılabilir üniversal karıştırma küreği; çimento sıvaları ve karo yapıştırıcıları gibi çeşitli malzemelerin karıştırılması için idealdir.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


SKIL 850 Watt Tek Kollu Boya ve Harç Karıştırıcı 1608AA

 
229,90 TL (KDV Dahil)
25,54 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT