SKIL 650 Watt Tank Zımpara 1210AA

Ürün Kodu: 2360830

SKIL 650 Watt Tank Zımpara 1210AA

En geç 27 Şubat Pazartesi günü kargoda.
199,90 TL (KDV Dahil)
22,21 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Zorlu zımparalama çalışmaları için ideal alet 
Skil 1210 tank zımpara, geniş yüzeylerin hızlı ve rahat bir şekilde zımparalanmasına yönelik ideal bir alettir. ?ABC? (otomatik kayış merkezleme) sistemi, alet gerektirmeyen ?Clic? zımpara kayışı değiştirme özelliği ile kompakt ve hafif tasarımı sayesinde bu zımparanın kullanımı son derece kolaydır. 650 watt'lık güçlü motoru ve 300 m/dak'lık yüksek kayış hızı sayesinde bu zımpara, hızlı talaş kaldırma için mükemmel bir tercihtir. Kapılarda ve panellerde yeniden boyama yapmadan önce gerçekleştirilen zorlu ön testereleme gibi çalışmalar için idealdir. Tank zımpara, hemen çalışmaya başlamanızı sağlayacak bir zımpara kayışı ve toz torbası ile birlikte teslim edilir.

Yüksek performans 
1210?nin ?ABC? sistemi sayesinde zımpara kayışının kullanım sırasında manüel olarak ayarlanmasına artık gerek yoktur. Bu özellik zımpara kayışının makine ile mükemmel şekilde hizalanmasını ve zımpara kayışının aletten kaçmasını önler. ?Clic? sistemi, zımpara kayışının kolayca değiştirilmesini sağlar: Kayışı değiştirmek için kolu çekmeniz yeterlidir. 

Ekstra çalışma konforu için pratik özellikler
Daha temiz bir çalışma için pratik toz torbalı yerleşik bir toz toplama sistemine sahiptir. Üstteki kilitleme düğmesi kesintisiz çalışmaya olanak sağlar.


Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


SKIL 650 Watt Tank Zımpara 1210AA

 
199,90 TL (KDV Dahil)
22,21 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT