SKIL 1200 Watt Boya ve Harç Karıştırıcı 1016AA

Ürün Kodu: 2360801

SKIL 1200 Watt Boya ve Harç Karıştırıcı 1016AA

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri

2 elli kavrama ile çok güçlü kürekli mikser
İki elle kolayca kavranan Skil 1016 kürekli mikser 1200 watt'lık çok güçlü bir motora sahiptir ve geniş bir yelpazedeki karıştırma işleri için ideal bir alettir. M14 alet bağlantısı sayesinde, kürekli sorunsuz ve güvenli bir şekilde değiştirebilirsiniz. Tercih ettiğiniz hızı, hız ön seçimi diski ile ayarlayabilirsiniz. Elektronik yavaş ilk çalışma özelliği, ekstra çalışma rahatlığı sunar. Bu kürekli mikser, çıkartılabilir özellikte 120 mm'lik yüksek kaliteli bir üniversal karıştırma küreği ile birlikte teslim edilir. 

2 elle kavrama sayesinde tam kontrol
1200 watt'lık güçlü motoru ile Skil 1016 sıvalar, çimentolu sıvalar ve karo yapıştırıcıları gibi çok çeşitli malzemelerin karıştırılması için idealdir. Bu kürekli mikser iki elli bir tutamağa sahiptir, yani kürekli mikseri iki elinizle kavrayarak çalışma sırasında optimum kontrol elde edebilirsiniz. Elektronik çalışma özelliği, yavaş ilk çalışma gerçekleştirir ve karıştırma işini çok daha kontrollü sürdürmenizi sağlar. Standart karıştırma küreklerini kolayca değiştirebilir ve sektör standardı M14 alet bağlantısı sayesinde küreklerin güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Hassas karıştırma için hız ön seçimi 
Bu kürekli mikser, gerçekleştirdiğiniz çalışmaya göre kolay hız ayarı yapmanızı sağlayan bir hız ön seçimi özelliğine sahiptir. Tercih ettiğiniz hızı, hız ön seçimi diski ile ayarlayabilirsiniz. Uzun karıştırma işlerinde kesintisiz karıştırma için tetikleyici kilitleyebilirsiniz.

Ekstra çalışma konforu için pratik özellikler
Kürekli mikser, aletin sağlamlığını artıran bir alüminyum dişli muhafazasına sahiptir. Kürekli mikserin yumuşak kavramalı ergonomik tasarımı sayesinde karıştırma işi sırasında rahat çalışmanız garanti edilir. Yüksek kaliteli 120 mm'lik çıkartılabilir üniversal karıştırma küreği; çimento sıvaları ve karo yapıştırıcıları gibi çeşitli malzemelerin karıştırılması için idealdir.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


SKIL 1200 Watt Boya ve Harç Karıştırıcı 1016AA

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT