Toplam 22 üründen, 1-22 arası gösteriliyor.

Sinek / Sivrisinek Kovucu


Sivrisinek kovucu kategorisinde sinek öldürücü veya kovucu görevi gören ürünler yer alıyor. Özellikle yaz aylarında evlerde, iş yerlerinde, hatta açık alanlarda insanları rahatsız eden haşereleri uzaklaştırmak için kozmetik ürünler ve elektronik kovucu çeşitleri tercih ediliyor. Bayer, Homecare, Pratik, Tekzen gibi farklı markaların ürünleri arasından dilediğinizi seçerek ihtiyacınıza en uygun ürünü satın alabilirsiniz. 


Cilde sürülen kozmetik türü kovucu esanslarını jel veya sprey formunda güvenle kullanabilirsiniz. Çocuklar için özel olan ürünler de geniş bir yelpazede bulunabiliyor. Kovucu ürünler uçan böceklerin ısırıklarının neden olduğu kaşıntı, rahatsızlık hissi ve mikrop sorunlarının önüne geçiyor. Parfümlü olan ve güzel koku veren jeller, sineklerden korurken kullanıcıları güzel kokularla mest ediyor. Hassas cilt yapısındaki kullanıcılar için paraben ve parfümsüz sinek kovucu çeşitleri de yer alıyor. 


Özellikle küçük işletmelerin ihtiyaç duyduğu böcek öldürücü lambalar ise bakteri yuvası küçük canlıların yiyeceklere yaklaşmasına mani oluyor. Kimi kullanıcılar ise duvara asılan işletme türü lambaların yerine bahçe ve açık alanlarda kullanmak için fener türünde uçan böcek kovan lambalardan tercih edebiliyor. Elektrikli böcek öldürücü tasarımlar işletmelerdeki hijyen sorununun da önüne geçiyor. Kullanıcılar tezgah üstünde veya duvara monte olarak kullanabildikleri sessiz ve kokusuz cihazlarla haşere sorununa son verebiliyor. Yalnız sivrisinek değil, kimi modeller karasinek kovucu özellik de taşıyor. 


Siz de mum, jel, sprey gibi uçan böcek öldürücü ürünler arasından dilediğinizi tercih ederek kendinizi sinek ısırıklarından koruyabilir veya elektronik seçimlerle bulunduğunuz mekanları istenmeyen haşere türlerinden arındırabilirsiniz. Tekzen kalitesiyle bütçenize, cildinize ve ihtiyaç duyduğunuz mekana en uygun ürünü kategoride bulabilir ve kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT