Serlamınat Pvc Laminat Parke Kayın 5 M2

Ürün Kodu: 814258

Serlamınat Pvc Laminat Parke Kayın 5 M2

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri


 • 2 mm kalınlık
 • Serlaminat'ın doğal ağaç görüntüsünden esinlenerek hazırlanan deseni, kalın ve dayanıklı bir koruyucu katman altında bulunuyor. Dokusu, gerçek ahşap hissi vermesi için özel tasarlandı. Zemine uygulandığında ise tahta esaslı ürünlerden ayırt edilmesi zor görünüyor. Türk zemin sektöründe yeni dönem başlatan Serlaminat, diğer benzer laminasyon zemin kaplamalarına kıyasla avantajlı görünüyor.
 • Ekonomik ve suya dayanıklı
  Laminat parkeye kıyasla Serlaminat'ın yarı yarıya daha ekonomik olmasının yanısıra, ürünümüz vinil esaslı bir malzeme olmasından dolayı suya dayanıklılığı diğer tahta esaslı yer döşemeleri ile kıyas kabul etmez. Laminat parkenin orta tabakasında kimyasal yapıştırıcı ile birleştirilmiş talaş bulunur. Serlaminat'da ise bu tabaka sayısız testler sonucu oluşturulmuş vinil ve doğal sertleştirici katmandan meydana geliyor. Bu katman sudan etkilenmiyor. Dolaysıyla laminat parke ve diğer türevlerinde meydana gelen suya bağlı şişme, kabarma, renginin solması veya kararması hatta çürümesi gibi etkiler Serlaminat'ta görülmüyor.
 • Sessiz ve çizilmeye dayanıklı
  Serlaminat'ın bir özelliği de ses çıkarmaması. Tahta esaslı ürünlerin üzerinde yüründüğünde, topukların tahtaya vurmasından kaynaklanan sesler meydana geliyor. Serlaminat ise bu sesi önlemeye yönelik tasarlandı. Öte yandan Serlaminat, aşınmaya, çizilmeye ve yıpranmaya, bir laminat parkeye kıyasla, 6 kat daha dayanıklı olarak üretildi.
 • Yenilenmesi çok kolay ve kolay temizlenir
  Herhangi bir hasar durumunda istenilen plakalar değiştirilip yenisi konulabiliyor. Ayrıca Serlaminat'ın temizlenmesinde özel temizleme maddelerine ihtiyaç duyulmuyor. İstenilen temizlik malzemesiyle istenildiği kadar suyla gönül rahatlığıyla temizlenebiliyor Öte yandan Serlaminat laminat parkeye kıyasla oldukça hafif bir ürün olarak öne çıkıyor. Hafif olması nedeniyle, bulunduğu binaya laminat parkeye kıyasla 3 kat daha az yük bindiriyor ve özellikle deprem riskine karşı avantaj sağlıyor.
 • Bu ürün sadece aşağıdaki bölgelere gönderilmektedir.

  Geçerli İller Geçerli İlçeler
  İstanbul-Asya
  İstanbul-Avrupa

  Yorumlar

  Taksit Seçenekleri

  İlginizi Çekebilir


  Serlamınat Pvc Laminat Parke Kayın 5 M2

  Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
  Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
  0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
  SEPETE GİT