Toplam 78 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Şehir-Tarihi Yapı Duvar Kağıtları


Şehir Desenli Duvar Kağıdı Çeşitleri

Dekorasyonda değişik bakış açılarını sevenler duvar kağıdı kullanarak bu farkı yakalayabilirler. Duvar kağıdı modelleri arasında yer alan tarihi duvar kağıtları estetik bir görünüm yakalamanızı sağlayacak. Antik eserlerden şehir manzaralarına kadar geniş seçenekler mevcuttur.

Şehir Desenli Duvar Kağıdı Dekorasyonu

Şehir duvar kağıtları dünyanın önemli şehirlerinin akılda kalan görüntülerinden esinlenerek tasarlanmıştır. Bu kağıtları kullanarak duvarlarınıza Paris, Venedik, New York gibi şehirlerin görüntüsünü aktarabilirsiniz. İster modern ister romantik, her zevke ve dekorasyonun geneline uygun bir duvar kağıdı bulunabilir. Desenli duvar kağıtlarının hareketliliğinden yararlanarak yaşam alanlarına farklı bir görüntü katılabilir.

Manzaralı duvar kağıtları ile evinizin havasını bir anda değiştirebilirsiniz. Klasik duvar kağıtlarından sıkılanlar için renk ve desen bakımından farklılık yaratan bu duvar kağıtları aynı zamanda yaşadığınız ortamlara da hareket katacaktır.

Şehir Desenli Duvar Kağıdı Nasıl Yapıştırılır?

Duvar kağıdını yapıştırmadan önce zeminin küf, rutubet gibi sorunlardan arındırılmış olması şarttır. Duvarda çatlak veya zedelenme varsa öncelikle bunların kapatılması gerekir. Ardından duvar zımparalanarak tam düz bir zemin elde edilir. Kendinden yapışkanlı duvar kağıdı modelleri için ekstra bir yapıştırıcıya ihtiyacınız olmayacak.

Zemin şartları sağlandıktan sonra duvar kağıdı uygulama aşamasına geçilir. Kağıdın zemine tam oturması için altında hava kabarcıklarının kalmaması gerekir. Bunun için kağıda zarar vermeyecek düz bir aletle kağıdın uygulama yapılan bölgesinin güzelce oturtulması sağlanır.

Silinebilir Duvar Kağıtları

Tarihi duvar kağıtları arasından seçim yapacaksanız en çok ilginiz olan dönemi duvarlarınıza yansıtmak isteyebilirsiniz. Ev veya iş yerlerinizde bu kağıtlar ile tarzınızı ortaya koyabilirsiniz. Kağıtlar geniş duvarlara dahi rahatlıkla uygulanabilecek ölçülere sahiptir.

Duvar kağıtlarının en önemli özelliği ise silinebilir olmalarıdır. Desenli duvar kağıtları için akılda oluşan desenlerin temizlik aşamasında solması sorununu bu kağıtlarda yaşamazsınız. Uzun süre rengini koruma garantisi olan bu kağıtlar yıllar sonra bile ilk günkü kadar yeni görünmeye devam edecekler. Duvar kağıdını kullandığınız zamanlar içerisinde boya maliyetini de listeden çıkartmış olursunuz.

Her Zevke Uygun Seçenekler

Tarihin büyüsünden vazgeçemeyenler antik duvar kağıdı kullanarak hobilerini dekorasyona dönüştürebilirler. Ev Tekstili ve Dekorasyonu ana kategorisinde bulabileceğiniz desenli duvar kağıtlarına Tekzen güvencesi ve kalitesi ile sahip olabilirsiniz. Üstelik online alışveriş imkanı ve farklı ödeme seçenekleri ile satın almak daha kolay.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT