Ürün Kodu: 2734698

Seajet 038 Taisho Zehirli Boya Navy Blue - 5lt

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Ürünümüz stoğa girdiğinde haberdar olmak için önce üye girişi yapmanız gerekmektedir

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

​Seajet 038 Taisho Zehirli Boya


ECONEA® içeriği ile Çevre Dostu Seajet 038 Taisho

Seajet son olarak çevre dostu 038 Taisho adlı ürünü piyasaya sürmüştür. Self-polishing özellikte, bakır içermeyen, bunun yerine ECONEA® adında metal olmayan biyosidlerle çalışan üstün teknoloji ve formülasyona sahip bir üründür.

Yapılan testlerde görüldü ki, 038 Taisho su içerisindeki düşük çözünürlülüğü ve buna bağlı olarak düşük aşınma oranı ile geleneksel antifouling korumasını bir adım ileri taşıyor.

Taisho çok daha az biyosid seviyesi gerektirerek tam randımanlı antifouling koruması sağlayabiliyor. Test sonuçlarına göre %5 ECONEA® ile geliştirilen ürünün koruması, %50 bakır içeren zehirli boya koruması ile aynı etkide. İçeriğindeki maddelerin toksiklik oranı son derece düşük ve biyolojik anlamda geri dönüşüme uygun olan Taisho, geleneksel ürünlere göre belirgin derecede az ve çevre dostu bir iz bırakıyor.

Seajet 038 Taisho formülasyonunun yanı sıra hem uygulama kolaylığı hem de uygulanabilir olduğu alanlar açısından üstün bir ürün olduğunu kanıtladı. Bu çevre dostu ürünün satış fiyatı benzer performans gösteren bakır içerikli alternatiflerden daha pahalı olmamakla beraber aynı diğer antifouling boyalar gibi fırça, rulo veya tabanca ile uygulanabiliyor. 2 kat uygulandığı zaman sezonluk koruma sağlarken kat sayısı arttıkça koruma süresi de artmaktadır.

Taisho diğer antifoul ürünlerden daha az solvent içerir, bu da ürünü uzak ara daha etkili ve daha kolay uygulanabilir kılar.

Alüminyum dahil bütün yüzeylere uygulanabilen 038 Taisho için beyaz, mavi, lacivert, kırmızı ve siyah renk opsiyonları mevcuttur.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Seajet 038 Taisho Zehirli Boya Navy Blue - 5lt

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT