Ürün Kodu: 2786125

Sanicat Bianca Doğal Topaklanan Kedi Kumu 20 Lt

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır


Sanicat Bianca Doğal Topanklanan Kedi Kumu 20 Lt


Kedi kumununkokuyu içine hapsetmesi, etrafa yayması önemli kriterlerden biridir. Diğerönemli bir kriter kumun temizlği ve dayanım süresidir. Bu toplamda kokuyapmayan ve üstten temizliği kolay yapılabilen kumlar çoğunlukla tercihediliyor.

Normal kumlarözel üretilmiş kumlar gibi havalandırılmaz çoğunlukla nemlidir, ayrıcaiçerisinde biyolojik organizmalar bulundurur. Bu organizmalar, kedi çişi vekakasıyla temas halinde olunca kedinizin ve sizin için birçok hastalığadavetiye çıkarırlar ve sağlığınızı tehdit ederler. Bu yüzden bu kumlar, evdeveya kapalı alanda beslenen kedilerde kullanılmamalıdır.

Sanicat BiancaBentonit Ultra Topaklaşan Kedi Kumu,

Beyazlık, buanlamda, sağlıklı olmanın sembolü de olabilir. Nasıl mı?

Kedinizinsağlığını kontrol etmek için idrar rengini takip etmekten daha kolay ne olabilir?İşte, bu tespiti sadece ve sadece beyaz renkli kedi kumu ile yani bizim ürünümüzle yapabilirsiniz.

Beyaz renkferahlığın, temizliğin ve hijyenin sembolüdür. Öyle ki,  bu değerler hem bizler,hem de çevremiz için çok önemlidir.

Beyazlık, bizimiçin çok önemli olan başka bir noktanın, yani doğallığın da sembolüdür. Hiçbirilave kimyasal maddenin, bu doğal mucizeyi bozmasına izin verilmez.

* BeyazRenklidir,

* Süpertopaklanma özelliğine sahiptir,

* Mükemmel kokuemme kapasitesi vardır,

* Isıl işlemdengeçtiği için tam ve gerçek hijyen sağlar,

* Kolaylıklatemizlenebilir, kullanımı kolay ve hoştur,

* Kedi kumukabının sürekli temiz kalmasını sağlar,

* Çok az tüketimimkânı sunduğundan kalitesine oranla ekonomiktir,

* Doğal ve çevredostudur.

Bu üründe son kullanma tarihi bulunmamaktadır. Üzerindeki tarih üretim tarihidir.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Sanicat Bianca Doğal Topaklanan Kedi Kumu 20 Lt

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT