Toplam 7 üründen, 1-7 arası gösteriliyor.

Kullanışlı, pratik, özgün ve yenilikçi tasarımlara sahip son model ürünler içeren bu kategoride aradığınız tüm sağlık ürünlerini kolayca bulabilirsiniz.

 

Braun, Acura, Felix, Premier gibi güvenilir ve kaliteli markaların ürünlerinin yer aldığı bu kategoride, masaj aletlerinden tansiyon aletlerine, ortopedik ürünlerden tens cihazlarına, adım sayarlardan ortopedik fizik tedavi ürünlerine geniş bir ürün yelpazesi yer alıyor.

 

Sağlığınız ve tıbbi bakımınız için ihtiyacınız olan tüm ürünler, bu kategoride beğeninize sunuluyor. Hamile kadınlar için özel olarak tasarlanan mide bulantısı önleme cihazları, her yaşa uygun ateş ölçerler, astım hastalarına özel üretilmiş astım monitörleri ve her aile bireyinin sağlığı için gerekli pek çok diğer araç gereci bulunduran sağlık paketleri bu kategoride yer alıyor. Bu kategoride steteskoplar, şeker ölçüm cihazları, alkolmetre çeşitleri, farklı boy ve modelde ısıtma ürünleri ve masaj aletleri gibi kişisel sağlığınıza dair ihtiyacınız olabilecek tüm cihazları bulmanız mümkün.

 

Aile bütçenize dost sağlık ürünleri fiyatları sayesinde Tekzen'de her ihtiyaca uygun ürünü seçmek oldukça kolay ve zahmetsiz. Kullanıcı dostu arayüzü ve kullanışlı filtreleme seçenekleri ile hem bütçenize hem zevkinize hem de ihtiyacınıza yönelik ürünlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Buna ek olarak kategoriler arasında gezinirken yalnızca fiyatlar arasından değil, sağlık ürünleri markaları arasından da filtreleme yaparak tercihiniz olan markaya sahip olabilirsiniz.

 

Tekzen online satış mağazasının kalitesi ve güvencesi ile kişisel bakım ve sağlık kategorisinde, isteğiniz ürünü inceleyebilir, ürünleri kıyaslayabilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT