Toplam 60 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Saatli Tablolar


Hem dekoratif hem de fonksiyonel olan saat tablolar ev ve ofis alanlarını renklendiriyor. Kanvas saat tablolar, üzerinde farklı ressamların reprodüksiyonlarını, fotoğraf baskılarını ve yağlı boya resimleri bulunduruyor. Rakam, çizgi veya görsellerin yer aldığı resimlerde akrep ve yelkovan yer alarak günün zaman dilimini işaret ediyor. Çocuk odaları için karikatürlerle süslenen, mutfaklar için yemek görsellerinin bulunduğu modelleri tercih edebilirsiniz. Tek parça veya parçalı olarak tasarlanan saatli tablolar, çerçeveli ve çerçevesiz olarak çeşitleniyor. Mustafa Kemal Atatürk, Fatih Sultan Mehmet gibi devlet adamlarının, Ortaköy Cami, Times Meydanı, Boğaz Köprüsü gibi ikonik manzaraların da bulunabileceği dekoratif ürünler pil yardımıyla çalışıyor.


Dikey veya yatay olarak form edinen dekorasyonu ürünlerini, zahmetsizce çivi yardımıyla duvarlara asabilirsiniz. 40 x 60, 96 x 40 gibi farklı boyutların yer aldığı saat tablo modelleri, %100 pamuklu kumaştan imal ediliyor. HP makinelerde su bazlı ve solvent bulundurmayan boyalarla desenlenen bezlere, yüksek çözünürlükte baskı alınıyor. Yüzey kaplaması sayesinde deforme olmadan uzun süre kullanılabilen ve renkleri solmayan  ev tekstili & dekorasyonu ürünleri, esneme yapmayan ahşap şaseler malzemeden üretiliyor. Bezler zımba ve agraf çivileri ile ahşap şaselere monte edilmiş olarak baskıya hazırlanıyor. Yan kenarlarda zımba görünmezken, beyaz, pürüzsüz düz zemin ile kaliteli işçilik ispatlanıyor. Ürünlerin çevresine daha küçük çerçeveler asılarak dekoratif kombinler hazırlanabilirken, ürünlerle tek olarak da duvar süslemesi yapılabiliyor. 


Siz de dilediğiniz ürün çeşidini alarak duvarlarınızı renklendirebilir, dekoratif zaman gösteren ürünlere ve kanvas duvar süslerine ayrı ayrı yer ayırmaktansa fonksiyonel modellerle yerden tasarruf edebilir, şık tasarımlarla fark yaratabilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT