Toplam 3 üründen, 1-3 arası gösteriliyor.

Puzzle


Ürün görseli hazırlanıyor
3D Puzzle 35*22*4
Temin Edilemiyor

Puzzle

Tekzen'in saat & hobi & kırtasiye kategorisinin altında yer alan bu bölümde, hem kendiniz hem de sevdikleriniz için güzel bir hediye olan puzzle modelleri ve hızlı yapıştırıcı gibi aksesuarlar yer alıyor.

 

Çocuklar ve büyükler için alternatifleri bulunan puzzle ölçüleri kolay, orta, zor olmak üzere yaptığınız seçime ve parça sayısına göre değişiyor. 500, 1000, 2000, 5000, 10000 parça olmak üzere değişen modeller ile hoşça vakit geçirebilirsiniz.

 

Boş zamanlarınızda hobi olarak ilgilenebileceğiniz, iyi vakit geçirmenizi sağlayacak puzzle'ın yararları pek çoktur. Dikkatinizi yoğunlaştırmanızı ve konsantrasyon becerilerinizi geliştirmenizi sağlar ve dikkat eksikliğinizi giderir. Hafızanızın gelişimine katkı sağlayacağı gibi, parça - bütün ilişkisini kavramanızı ve objelere değişik açılardan bakabilmenizi sağlar. Sabretmeyi ve sonuca odaklanmayı işaret eden bu uğraş, tamamlandıktan sonra, parçalarını yapıştırıp çerçeveleterek asabileceğiniz hoş bir tabloya dönüşür. Dilerseniz ailenizle ve arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz eşsiz bir grup oyunudur.

 

Püf noktalarından biri, renk ve obje seçiminde iş bölümüne gidildiğinde hızla yol alınabilmesidir. Başlangıçta daha zengin renk paleti olan bir resmi seçmeniz halinde, resme bağlı kalmanızı gerektirmeden odaklandığınız renge ait parçaları kolayca birleştirebilirsiniz. Önce çerçeveyi tamamlayarak diğer parçalara yönelmek işinizi kolaylaştıracaktır.

 

Puzzle bittikten sonra parçalarına zarar gelmeden ayrıştırılabileceği için, yeniden başlanarak tamamlanabilecek yeni bir oyun halini almaktadır. Bu özelliği sayesinde, defalarca farklı gruplar tarafından oynanabilecek uzun ömürlü bir oyundur. Oyun zevkinizi arttırmak ve parçaların zarar görmesini engellemek için özel hazırlanmış halılar üzerinde oynayabilirsiniz.

 

Tekzen kalitesi ve güvencesi ile ünlü ressamların tabloları, hoş manzara resimleri, fantastik resimler ve daha pek çok temanın işlendiği puzzle çeşitleri ile seçkinizi genişleterek güzel bir koleksiyon oluşturabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT