Pierre Cardin TKE006C Tozumaz Saçaklı Halı Pembe 100x200 cm

Ürün Kodu: 2577891

Pierre Cardin TKE006C Tozumaz Saçaklı Halı Pembe 100x200 cm

En geç 11 Haziran Pazartesi günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
543,90 TL (KDV Dahil)
60,43 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Pierre Cardin TKE006C Tozumaz Saçaklı Halı Pembe

Asırlık Motifler Yeni Nesil Modeller
• Asırlardır süregelen kültürel birikimimizi halıya yansıtan Pierre Cardin koleksiyonları, ihtişamlı duruşuyla mekânlarınızın havasını değiştirecek.
• Yalın ve modern modellerinden biri mutlaka kalbinizi fethedecek.

Metrekarede 3.3 kg ağırlığında, 1.100.000 ilme ucu sıklığında, 11 mm hav yüksekliğinde, Jüt Halı Taban, akrilik ve polyester iplikler kullanılarak üretilmiştir.
TOZUMAZ HALI
• Pierre Cardin Halı’nın ürünleri, halılara uygulanan özel işlem sayesinde tozuma ve tüylenmeyi %65 oranında azaltarak, bu sorunu geride bırakmanızı sağlıyor.

SigortHalı Nedir?
Halı, bulunduğu ortama hem fiziksel hem de duygusal anlamda sıcaklık katan, bulunduğu yeri renklendiren ve güzelleştiren vazgeçilmez bir eşya. Aynı zamanda kullanıldığı konum itibariyle kazalara maruz kalma ihtimali en yüksek olan eşya. Biz Pierre Cardin Halı olarak bu durumu göz önüne aldık...
Halınızın başına bir kaza gelme ihtimalini azaltmadık ama halılarımızı kazalara ve zararlara karşı sigortaladık.
SigortHalı hizmetimiz ile halılarınızı yanmaya, yırtılmaya, sökülmeye, su hasarlarına, çalınmaya ve garanti kapsamı dışında kalan tüm kullanıcı hatalarına karşı koruma altına aldık. Herhangi bir nedenle hasar gören ya da çalınan halınızı, aynı kalite, desen ve ebattaki yenisiyle değiştireceğimiz yeni bir uygulama başlattık.
Bu uygulama ile halı sektöründe bir yeniliğe daha imza attık.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Pierre Cardin TKE006C Tozumaz Saçaklı Halı Pembe 100x200 cm

 
543,90 TL (KDV Dahil)
60,43 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT