Philips HR1677/90 Avance Collection Blender Seti

Ürün Kodu: 2318580

Philips HR1677/90 Avance Collection Blender Seti

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri

Philips HR1677/90 Avance Collection Blender Seti

 

 

 

 

 

 

Promix karıştırma teknolojisi ve sezgisel kontrol sağlayan SpeedTouch düğmesi ile 800 Watt motor gücüne sahip, güçlü Philips el blenderi: Ne kadar sıkarsanız o kadar güç elde edersiniz. Bu el blenderi ile istediğiniz taze yiyecek sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

 

 

Ürün özellikleri

 • Optimum akış ve karıştırma performansı için üçgen şekil

  Optimum akış ve karıştırma performansı için üçgen şekil

  Philips el blenderi ProMix teknolojisi, prestijli Stuttgart Üniversitesi ile birlikte geliştirildi. Bu, daha tutarlı ve hızlı karıştırma sağlayan gelişmiş bir teknolojidir. Philips el blenderinin benzersiz ProMix karıştırma teknolojisi muhteşem çorbalar ve smoothie"ler hazırlamak amacıyla optimum akış ve maksimum performans sağlamak için üçgen şeklindedir.

 • En iyi karıştırma sonuçları için güçlü 800 W el blenderi motoru

  En iyi karıştırma sonuçları için güçlü 800 W el blenderi motoru

  Güçlü ve güvenilir 800 Watt motora sahip Philips el blenderi, neredeyse her türlü malzemeyi karıştırır ve mükemmel sonuçlar sağlar. Bu motor gücüne sahip el blenderi ayrıca çok çeşitli aksesuarlarla çalıştırılabilir.

 • SpeedTouch ile çeşitli hızları sezgisel olarak kontrol edebilirsiniz

  SpeedTouch ile çeşitli hızları sezgisel olarak kontrol edebilirsiniz

  Bu Philips el blenderi, değişik ayarlara sahip ve tek bir düğmeyle kullanılabilen turbo işlevli SpeedTouch özelliğine sahiptir. El blenderini parmak uçlarınızla sezgisel bir şekilde kontrol edin: Ne kadar çok sıkarsanız o kadar güç elde edersiniz. Bu özellik sayesinde sıçratmadan ve rahat bir şekilde istediğiniz hız ayarına ulaşana kadar hızı arttırabilirsiniz. Çeşitli hız ayarları ve turbo işlevi sayesinde herhangi bir malzeme için tüm hız seçeneklerine sahip olur; tercih ettiğiniz kıvamda ve sorunsuz karıştırma sonuçları elde edersiniz.

 • Özel dalgalı şekle sahip sıçrama önleyici bıçak koruması

  Özel dalgalı şekle sahip sıçrama önleyici bıçak koruması

  El blenderi çubuğunun alt kısmındaki özel dalgalı şekil sayesinde karıştırma sırasında sıçramalar ve kirlenme meydana gelmez.

 • Güvenli ve kolay kullanım için ergonomik olarak tasarlanmış tutma sapı

  Güvenli ve kolay kullanım için ergonomik olarak tasarlanmış tutma sapı

  Bu Philips el blenderi, kullanım sırasında el blenderini kolay bir şekilde hareket ettirmenize yardımcı olan güvenli kavramayı sunan ergonomik yumuşak tutma sapına sahiptir.

 • Philips el blenderi için mikser aksesuarı ve iki çırpıcı

  Philips el blenderi için mikser aksesuarı ve iki çırpıcı

  Philips el blenderi için bu mikser aksesuarının veya ikili çırpma aksesuarının 2 çırpıcısı veya çırpma aksesuarı vardır. Kek hamuru bile yapabilir. Bu mikser aksesuarıyla daha fazla miktarda malzemeyi tek çırpma aksesuarıyla veya elinizle olduğundan daha hızlı karıştırabilir ve çırpabilirsiniz. Kek hamuru, yumuşak kek, küçük kek, krema, yumurta ve daha fazlasını hazırlayabilirsiniz.

 • Soğan, et, fındık, peynir ve çikolata doğramak için XL Doğrayıcı

  Soğan, et, fındık, peynir ve çikolata doğramak için XL Doğrayıcı

  Philips el blenderinin XL doğrayıcı aksesuarı (1000 ml) ile büyük miktarlarda et, baharat, kuruyemiş, peynir, çikolata ve soğanları saniyeler içerisinde doğrayabilirsiniz.

 • Öğütme, çırpma ve karıştırma için 1200 ml ölçek.

  Öğütme, çırpma ve karıştırma için 1200 ml ölçek.

  Öğütme, çırpma ve karıştırma için 1200 ml ölçek el blenderiyle birlikte verilir. El blenderi ölçeği kullanışlı bir uç, tutacak ve ölçülerle birlikte gelir.

 • Aksesuarlar için tek tuşla açma

  Aksesuarlar için tek tuşla açma

  Philips el blenderi, tek tuşla açma özelliği sayesinde karıştırma çubuğunu ve diğer el blenderi aksesuarlarını kolayca takıp çıkarmanızı sağlar. Tek parmakla kullanım kolaylığı.

 • Titanyum nitrit kaplamalı bıçak: Çelikten 6 kat daha serttir ve daha uzun süre keskinliğini korur

  Titanyum nitrit kaplamalı bıçak: Çelikten 6 kat daha serttir ve daha uzun süre keskinliğini korur

  Philips el blenderi Titanyum nitrit (TiN) kaplamalı karıştırıcı bıçağa sahiptir. Bu kaplama, zaman içinde performansından hiçbir şey kaybetmemesi için bıçağı normal paslanmaz çelik bıçaklara göre altı kat daha dayanıklı hale getirir. ProMix üçgen el blenderi blender çubuğu ile en iyi sonuçları sağlaması için bıçağın şekli optimize edilmiştir. Kullanımı güvenlidir.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Philips HR1677/90 Avance Collection Blender Seti

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT