Philips HC-5440/80 Elektrikli Saç Kesme Makinası gn789e

Ürün Kodu: 2261900

Philips HC-5440/80 Elektrikli Saç Kesme Makinası gn789e

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri

Philips HC-5440/80 Elektrikli Saç Kesme Makinası

*Çift taraflı kesici üniteyi düşük sürtünmeli tasarımla birleştiren gelişmiş DualCut Teknolojimizle saçınızı dilediğiniz şekilde kesin. Yenilikçi kesici ünite, saçı sıradan Philips saç kesme makinelerinden iki kat hızlı kesecek şekilde tasarlanmıştır ve sağlam çelik muhafazasıyla son derece dayanıklıdır.
*Uzun süreli keskinlik için kendiliğinden bilenen paslanmaz çelik bıçaklar.
*Ayar tekerini çevirerek istediğiniz uzunluğu seçin ve kilitleyin. Aralarında 1 mm fark bulunan 1 - 23 mm arasındaki 23 uzunluk ayarından istediğinizi seçin. Dilerseniz tarağı kullanmadan saçınızı 0,5 mm uzunluğunda da kesebilirsiniz.
*8 saatlik şarjla 75 dakika kablosuz kullanım sunan saç kesme makinesini maksimum güç ve özgürlük için kablolu ya da kablosuz kullanın.
*Sökülebilir başlığı açarak bıçakları hızla çıkarın ve yıkayın.
*Sakalınız ister uzun ister kirli olsun, ayarı çevirerek istediğiniz uzunluğu seçin ve kilitleyin. Ayarlanabilir sakal tarağını takarak aralarında 1 mm fark bulunan 1 - 23 mm arasındaki 23 kilitli uzunluk ayarından istediğinizi seçin. Dilerseniz tarağı kullanmadan sakalınızı 0,5 mm uzunluğunda da kesebilirsiniz.
*Dayanıklılık için saç kesme makinenizle birlikte verilen güvenilir sert çanta, her seferinde üstün güç ve hassasiyet için makinenizin optimum durumda kalmasını sağlar.
*Kolay bakım ve zamandan tasarruf için yağlamak gerekmez.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Philips HC-5440/80 Elektrikli Saç Kesme Makinası gn789e

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT