Philips FC9192/01 Performerpro Triactive Elektrikli Süpürge(Türk Philips Garantili)

Ürün Kodu: 2159782

Philips FC9192/01 Performerpro Triactive Elektrikli Süpürge(Türk Philips Garantili)

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri

Özellikler


Maks. 500 W emiş gücü üreten 2200 Watt motor

2200 W motor maks. 500 W emiş gücü üretir.

2200 Watt motor
AirflowMax teknolojisi

Üstün emiş gücü için devrim niteliğindeki AirflowMax teknolojisi

AirflowMax teknolojisi hava akışını en üst düzeye çıkarır ve torbanın tozla dolarken belli bir düzenle açılmasını sağlar. Böylece torba dolu olsa bile en yüksek emiş gücünü sunar!

Daha uzun süre temizlik için 5 L toz kapasitesi

Özel olarak tasarlanmış 5 L toz bölmesi, toz torbanızın kapasitesini en iyi şekilde kullanmanıza olanak vererek daha uzun süre temizlik yapabilmenizi sağlar.

5 L toz kapasitesi
TriActive+ başlık

3'ü 1 arada TriActive+ başlık kalın ve ince tüm tozları çeker

TriActive+ başlık tek seferde 3 temizlik hareketi uygular: 1) Daha derindeki tozları çekmek için özel olarak tasarlamış tabanıyla halıyı nazikçe açar 2) Öndeki geniş ağzı büyük parçaları alır 3) İki yan fırçasıyla mobilya ve duvarlara çok yakın olan tozu ve kiri çeker

Süper Parke başlığı, 3 kat daha fazla yapışkan kir temizler.

Süper Parke başlığı, tek seferde her tür sert zemini, zarar verme riski söz konusu olmadan temizleyebilmenizi sağlar. Mikro fiber pedlerin emme kapasitesi ile elektrikli süpürgenin emiş gücü sayesinde deterjan veya fırça kullanmadan maksimum sonuç alabilirsiniz.

Süper Parke başlığı
HEPA 13 ile HEPA AirSeal

HEPA 13 filtreli HEPA AirSeal, tozu %99,99 oranında çeker

HEPA 13 filtre ve AirSeal; tozsuz ve temiz, alerjik malzemelerin olmadığı bir hava sağlamak için hava dışarı püskürtülmeden en ince tozları bile yakalar. Çıkan hava odanızın havasından bile daha temizdir.

ECARF tarafından test edilen alerji dostu kalite

Alerji Araştırma Vakfı Avrupa Merkezi tarafından Alerjiye duyarlı sertifikalı bu elektrikli süpürge HEPA 13 filtrelemeye sahiptir. HEPA 13 filtre, alerjiye duyarlı bir ev ortamı sunmak için çıkan havadaki kedi ve köpek tüyleri, böcekler veya polenden kaynaklanan alerjen maddeleri %99,95 oranında temizler.

ECARF onaylı
s-bag Ultra Uzun Performanslı

Ekstra Uzun Performanslı s-bag torba, en küçük toz parçalarını bile yakalar

Beş katmanlı, yüksek kaliteli ve tıkanma önleyici malzemeden yapılmış Philips s-bag Ultra Uzun Performanslı torba ince tozları tutar. Bu mükemmel filtreleme size daha temiz bir sonuç sunar ve evinizdeki havanın da temiz olmasını sağlar. Aynı zamanda, çok katmanlı filtreleme torbanın ömrü boyunca elektrikli süpürgelerin yüksek emiş gücü özelliğini korur. s-bag Ultra Uzun Performanslı torba, TÜV Rheinland Group tarafından bağımsız olarak test edilmiş ve onaylanmıştır. Torbanın standart bir toz torbasından %80 daha uzun ömürlü olduğu kanıtlanmıştır.

Kolay temizleme için geniş erişim alanı

11 m erişim uzunluğu cihazın takılı olduğu prizi değiştirmeden daha geniş bir yüzeyi temizlemenizi sağlar.

Geniş erişim alanı
360Flex dönebilen hortum

Rahat manevralar için 360Flex dönebilen hortum

Philips 360Flex dönebilen hortum, elektrik süpürgenizi evinizde daha rahat kullanmanız için 360 derece dönebilen hortum özelliğini sunar.

Her temizlik görevine hızlıca hazır olmak için SmartLock bağlantı

Başlıklar ve teleskopik boru üzerindeki benzersiz Philips SmartLock bağlantı, temizlik sırasında bu parçaların kolaylıkla takılıp çıkarılmasını sağlar. SmartLock bağlantı sayesinde, teleskopik boru yüksekliğini sezgisel olarak istediğiniz gibi ayarlayabilirsiniz.

SmartLock bağlantı
Hava kanallı ekstra uzun tutma yeri

Daha uzağa erişebilen hava kanallı ekstra uzun tutma yeri

Bu ergonomik şekilli tutma yeri kullanım kolaylığı sağlar. Tutma yerinin ekstra uzun tasarımı her yere erişebilmenize imkan tanıyarak, ulaşılması zor bölgeleri kolayca temizlemenizi sağlar. Hava kaydırıcı eğilmenize gerek kalmadan emiş gücünü ayarlamanızı sağlar.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Philips FC9192/01 Performerpro Triactive Elektrikli Süpürge(Türk Philips Garantili)

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT