Philips 8950 Maraton Süpürge

Ürün Kodu: 2261804

Philips 8950 Maraton Süpürge

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri

Philips 8950 Maraton Süpürge

·        * AquaWeb su filtrelemeteknolojisi iki etkili adımda güçlü bir temizleme performansı sağlar: 1)AquaWeb filtresi su damlacıklarından çok yoğun bir ağ oluşturan iki katmanlıbıçaklara sahiptir. Kirli hava bu ağdan geçerken, su damlacıkları tozu tutar vegeçişine izin vermez. 2) Aktif ayırıcı, temiz hava ile kirli suyu etkilibiçimde ayırarak elektrikli süpürgeden yalnızca temiz havanın çıkmasına izinverir.

·         *2000 Watt motor güçlütemizlik sonuçları için 220 Watt maksimum emiş gücü üretir.

·         *Ultra Clean Air HEPA 13filtre tozların en az %99,95'ini tutarak ferah ve temiz bir ortam sağlar.

·         *Suya köpürmeyen sabun veyaparfüm ekleyerek ferah bir ortam elde edebilirsiniz.

·         *AquaWeb filtresi gelişmişşekliyle ellerinizi kirletmemek üzere tasarlanmıştır. Entegre tutacağısayesinde filtreyi kolayca hazneden ayırabilir ve ellerinizi kirletmeden muslukaltında yıkayabilirsiniz.

·         *Hazne, dışındaki tutacağısayesinde ellerinizi temiz tutacak biçimde tasarlanmıştır. Bu dış tutacak hemtaşımayı hem de dökmeyi kolaylaştırarak ellerinizi kirletmeden hazneyiboşaltmanızı sağlar.

·         *TriActive başlık üçlüetkisiyle zeminleri tek seferde kusursuz temizler: 1) Başlığın ucundaki genişdelik büyük parçaları kolayca alır. 2) Başlıktan geçen optimize hava akımısayesinde temizlik işlemi maksimum düzeyde etkilidir. 3) İki yan fırça, mobilyave duvarlara çok yakın olan tozu ve kiri çeker.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Philips 8950 Maraton Süpürge

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT