Toplam 68 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Peluş Oyuncaklar


Yoohoo Kara Melek 13cm
Yoohoo Kara Melek 13cm
Temin Edilemiyor
YooHoo Mamut 20cm
YooHoo Mamut 20cm
Temin Edilemiyor
YooHoo Sörfçü 13cm
YooHoo Sörfçü 13cm
Temin Edilemiyor
YooHoo Zebra 13cm
YooHoo Zebra 13cm
Temin Edilemiyor
YooHoo Goril 13cm
YooHoo Goril 13cm
Temin Edilemiyor
YooHoo Emo Erkek 13cm
YooHoo Emo Erkek 13cm
Temin Edilemiyor
YooHoo Kardan Adam 13cm
YooHoo Kardan Adam 13cm
Temin Edilemiyor

Peluş Oyuncak Modelleri

Ebeveynler için kıymetli olan çocukların mutluluğu her şeyden önemlidir. Tekzen'in sizlere sunduğu koleksiyonda, çocukların vazgeçemediği birbirinden eğlenceli çocuk oyuncakları bulabilirsiniz. Kaliteli ve cıvıl cıvıl oyuncaklar içerisinde bulunan renkli peluş oyuncaklar çocuklarınızın dikkatini çeker ve uzun süre oynamalarına olanak sağlar. Oyuncaklar, çocuk sağlığına zarar vermeyecek malzemelerden üretilir.

Peluş Oyuncaklar Nasıl Saklanır?

Birbirinden farklı oyuncak modelleri içerisinde her çocuğun severek oynadığı peluş oyuncaklar, saklanırken uygun ortamlar seçilmelidir. Eğer güneş alan bir odada oyuncakları saklayacaksanız oyuncakların doğrudan güneş ışığına maruz kalmamasına dikkat etmelisiniz. Aksi takdirde güneş ışığı altında deforme olabilir ve renklerinde solma meydana gelebilir. Ayrıca oyuncakları saklayacağınız malzeme de önemlidir. Peluş oyuncakları sağlam karton kutularda saklayabileceğiniz gibi sepetleri de tercih edebilirsiniz.

Tekzen güvencesi ile satın alabileceğiniz peluş oyuncakları saklanırken dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta da oyuncakları koyduğunuz odanın yeterince havalanıyor olmasıdır. Yeterince havalandırılmayan odada aşırı nem ve ısı birikmi meydana gelebilir. Oyuncaklarda zamanla nem kaynaklı bozulmalar meydana gelebilir.

Peluş Oyuncak Nasıl Temizlenir?

Çocuk oyuncakları arasında sıklıkla tercih edilen peluş oyuncakların temizlenmesinde ve bakımında dikkat edilmesi gereken birçok unsur vardır. Peluş oyuncakları temizlemeden önce kullanma talimatına dikkat etmeniz faydalı olabilir. Kullanma talimatında oyuncakları temizlemeye yönelik ibareler bulunuyorsa bunlara uymanız hem oyuncakların uzun ömürlü olmasını hem de doğru bir şekilde temizlenmesini sağlar. Yanlış temizleme sonucunda oyuncaklar zarar görebileceğini unutmayınız.

Tekzen kalitesini yansıtan peluş oyuncakların temizliğinde dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur da oyuncakların yıkanabilir olup olmadığıdır. Bu bilgiye oyuncağın kullanma talimatına bakarak rahatça ulaşabilirsiniz. Yıkanması uygun olmayan bir oyuncağı yıkamanız durumunda oyuncak zarar görecek ve deforme olacaktır. Yıkanabilen bir oyuncaksa yıkama sırasında kullanacağınız deterjanın çocuk sağlığına zararlı olmadığından emin olmalısınız.

Peluş Oyuncaklarda Kullanılan Karakterler?

Oyuncak modelleri içerisinde çok sevilen peluş oyuncak çeşitleri, kalitesi ve uzun ömürlü olmalarının yanı sıra yansıttığı karakterlerle de çocukların beğenisini toplamaktadır. Tonton köpek, tonton eşek, neşeli ayıcık, imparator ağaçkakan, sörfçü, mamut, zebra ve daha birbirinden sevimli karakterleri içeren bu ürünleri çocuğunuz benimseyecek ve uzun süre elinden düşürmeyecek.

Tekzen.com'da göreceğiniz peluş oyuncaklar yansıttıkları karakterlerle de çok zengin bir çeşitliliğe sahiptir. Süper kahraman, Frankenstein, Emo, Kara melek, kardan adam, çizgili sırtlan, Pammee, çizgili kokarca, Mandril maymunu, Star Wars Darth Vader gibi çocuğunuza uygun ve sevdiği karakterleri içeren birçok oyuncağı bu koleksiyonda bulabilirsiniz. Oyuncaklar karakterleri sevimli bir şekilde yansıtmalarının yanında karakterlerin sahip olduğu enstrümanları da yanlarında taşımaktadır.

Peluş Oyuncaklarda Renk Çeşitliliği?

Peluş oyuncaklar sahip oldukları renk çeşitliliğiyle de çocukların gönlünü fethetmektedir. Oyuncak çeşitlerinde sade renkli ürünler bulabileceğiniz gibi farklı renklerin karışımını bir arada bulunduran oyuncak modelleri de bulabilirsiniz. Tekzen oyuncakta gövde kısımları farklı kuyruk kısımları farklı renklerle hareketlendirmeler sıklıkla kullanılmıştır. Ayrıca geniş renk skalasına sahip olan bu ürünler renk uyumuna da dikkat edilerek tasarlanmıştır.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT