Toplam 70 üründen, 1-32 arası gösteriliyor.

Peluş Oyuncaklar


Anne & bebek & oyuncak kategorisi altında yer alan bu bölümde, çocuklarınızın duygusal ve fiziksel gelişimine katkı sağlayan zengin ürün yelpazesi arasında peluş oyuncaklar bulabilirsiniz. Tüylü ve yumuşak malzemeden üretilen sevimli çizgi film ve hayvan karakterleri, çocuklarınızı duygusal anlamda geliştiriyor, diğer canlıları sevmeyi ve korumayı öğrenmelerini sağlıyor. 


Çocuklarınızın her an temas halinde olduğu ve sarılarak uyuduğu tüylü oyun karakterlerinin, kaliteli ve sağlığa zarar vermeyen malzemelerden üretilmiş olması büyük önem taşıyor. Bunun yanında, temizlenmeye elverişli olmasına da dikkat etmek gerekiyor. Oyuncaklar bölümünde, çocuğunuzun oyun ihtiyacına yönelik tüm ürünlere Tekzen kalitesiyle ulaşabilirsiniz. Siz de Bilsa, Bondigo, Disney, Pregotoys, Yoohoofriends gibi birbirinden kaliteli markalar arasından dilediğinizi seçebilir, çocuklarınız için sağlıklı malzemelerden üretilmiş eğlenceli ürünler satın alabilirsiniz.


Peluş oyuncak çeşitleri dışında, bebeklerinizin atma, tutma, kavrama, emekleme, el ve göz koordinasyonu sağlama gibi becerileri kazanmasına yardımcı olan ürünlerin yanı sıra, 0-1 ve 0-3 yaş arası bebekleriniz için dişlikler ve çıngıraklar da bulabilirsiniz. Oyun grupları arasında yer alan aktivite merkezleri & oyun halıları, boya ve aktivite setleri, yazı tahtaları ve eğitim masaları da çocuklarınızın eğlenirken öğrenme sürecine katkıda bulunuyor ve içlerindeki küçük dahiyi ortaya çıkarıyor. Sanat & beceri oyun grupları, çocuklarınızın sanatsal becerilerini daha küçük yaşlardan başlayarak desteklemeyi ve özel yeteneklerini ortaya çıkarmayı hedefliyor.


Tekzen'in sunduğu kalite ve güvence garantisi altında, siz de çocuğunuzun ihtiyacına ve bütçenize uygun olan ürünleri seçebilir, arzu ederseniz ürünlere ait detayları tek tek inceleyerek dilediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. 

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT