Paris Eyfel - 5 Parçalı Kanvas Tablo

Ürün Kodu: 2306976

Paris Eyfel - 5 Parçalı Kanvas Tablo

En geç 3 Nisan Pazartesi günü kargoda.
60,90 TL (KDV Dahil)
6,77 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Ürün ölçüsü:20x30 20x50 20x60 20x50 20x30 cm

Şase Kalınlığı: 3cm

Toplam Ölçü:100x60 cm (Kapladığı alan: 110x60 cm)

 


1. kalite kanvas kumaşı (tual kumaşı) üzerine dijital baskısonucu oluşturulmuş ve zarar görmemesi için vernik sürülerek korunmaktadır.Piyasadaki ucuz vinil kumaşlar asla kullanılmamaktadır.

3 cm kalınlıkta ahşap italyan şaseye yan kenarlarda resimdevamlılığı sağlanacak şekilde gerildiğinden çerçevesiz kullanıma uygundur.

Her parçanın arkasında duvar askı aparatı mevcuttur.

 


* 100% Pamuklu Kumaş

Kanvas tablolarda ürün kalitesini belirleyen en temelmalzeme kullanılan kumaştır. Tictac Tasarım ürünlerinde, piyasadaki en kaliteli350 gr. Ve 100% pamuklu sanatsal kanvas kumaş kullanılmaktadır. Kesinlikle ucuzgörünümlü pvc, sentetik veya vinil bezlere baskı alınmamaktadır.

 

* Orijinal HP Boya veKusursuz Baskı

Tictac Tasarım görselleri, en yeni teknolojiye sahip HPmakinelerde orijinal su bazlı ve solvent içermeyen HP boyaları ile yüksekçözünürlükte baskı alınmaktadır.

Yine su bazlı ve sağlığa zararlı herhangi bir maddeiçermeyen yüzey kaplaması ile tablonuz yıllar sonra bile ilk günkü canlılığınıkoruyacak şekilde teslim edilmektedir.

 

* Kaliteli Ahşap Şase

Tictac Tasarım tabloları ürün boyutuna bağlı olarak 2x3 veya3x4 cm ölçülerinde, esneme yapmayan tamamen kurutulmuş ahşap şaselerdenüretilmektedir.

Tablolarımızın üretim aşamasında kesinlikle MDF ve benzeri dayanıksız ve sağlıksız malzemeler kullanılmamaktadır.

Kanvas Baskılarımızın şase üzerinde beklentileriniz doğrultusunda gözükmesi için her şase benzersiz bir özenle üretilmekte olupköşeleri ömür boyu dayanıklılık için zımba ile değil agraf çivileri ile birleştirilmektedir.

 

* Kaliteli Uzman İşçilik

Her tablo, yan kenarlarında resim devam edecek şekilde gerdirilir. İtalyan şaseleme denen bu yöntem ile tablolarınız çerçevesiz olarak duvarlarınızda daha hoş bir görüntü oluşturmaktadır.

Yan kenarlarda istenmeyen beyaz, düz renk veya zımba görüntüleri oluşmaz.

 

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Paris Eyfel - 5 Parçalı Kanvas Tablo

 
60,90 TL (KDV Dahil)
6,77 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT