OXI Leke Çıkarıcı 500 Gr

Ürün Kodu: 152356

OXI Leke Çıkarıcı 500 Gr

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri

HG oxi leke çıkarıcıyı:

  • -           deterjana katarak yıkamada leke çıkarıcı olarak
  • -           yıkama öncesi ürünü olarak
  • -           bastırma ürünü olarak leke üzerinde direkt leke çıkarıcı olarak kullanabilirsiniz.

Aktif oksijenli HG oxi leke çıkarıcı, çimen, kırmızı şarap, kahve, çay, sos ve yiyecek artıkları gibi en inatçı lekeleri bile çıkaran kapsamlı bir leke çıkarıcıdır. Ayrıca aktif oksijen, liflere derinlemesine nüfuz etmiş kokuları da çıkarmaktadır. HG oxi leke çıkarıcı hem beyaz hem de renkli yıkanabilir kumaşlarda farklı şekilde kullanılabilir. Kullanmadan önce talimatı dikkatli bir şekilde okuyunuz!

Kullanma talimatı: Kapağın içi, ölçme halkalarına sahip bir ölçme kabıdır. Tozu eşit bir şekilde yaymak ve doğru miktarı ölçtüğünüzden emin olmak için doldurma esnasında zaman zaman çalkalayınız.

Çamaşır makinesi: yıkamada leke çıkarıcı olarak:

Deterjanınızı her zamanki gibi ölçün. Ölçme kabınızı 25 ml HG oxi leke çıkarıcıyla doldurun ve bunu makinenizin deterjan bölmesindeki deterjanınıza ilave edin. 

Çamaşır makinesi: ön yıkama olarak:

Ölçme kabınızı 25 ml HG oxi leke çıkarıcıyla doldurun ve bunu ön yıkama haznesine dökün ve deterjanınızı da deterjan bölmesine ilave edin. 

Bastırma ürünü olarak:

Ölçme kabınızı 25 ml HG oxi leke çıkarıcıyla doldurun. Bunu 5 litre ılık suyla karıştırın. Çamaşırları bastırıp bir saat bekletin. Beyaz giysiler 5 saate kadar bekletilebilir. 

İnatçı lekeler için dozun iki katını kullanın. Bastırma sonrasında giysileri temiz suyla iyice durulayın. 

Leke çıkarıcı olarak lekenin üzerinde direkt kullanım:

1 çay kaşığı HG oxi leke çıkarıcıyı 0.5 litre ılık suyun içinde eritin ve bunu lekeye uygulayın. Bunun ardından çamaşır makinesinin içinde normal deterjanınızla veya suyla durulayın. 


Sentetik halılar veya kilimler: (yünde kullanmayınız)

Fazlalık kiri temiz ve emici bir bezle temizleyin. 1 çay kaşığı HGoxi leke çıkarıcıyı 0.5 litre ılık suyla karıştırın ve bunu lekeye uygulayın. 5-30 dakika etki göstermesi için bekleyin ve sonra da döverek kurutunuz. Leke çıktıktan sonra bölgeyi temiz suyla silin. Daha sonra halıyı kurumaya bırakın ve sonra da elektrikli süpürgeyle temizleyin.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


OXI Leke Çıkarıcı 500 Gr

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT