Toplam 27 üründen, 1-27 arası gösteriliyor.

Oto Soğutucuları


Oto Buzluk 24 Lt
Oto Buzluk 24 Lt
Temin Edilemiyor

Oto Soğutucuları

Oto aksesuarları kategorisi altında yer alan oto soğutucuları bölümünde birbirinden farklı özelliklere ve ebatlara sahip çeşitli ürünler sizleri bekliyor. Black & Decker, Concept, Ezetil, Kale, Kale Termos, Kuhl, Master, Mobicool, Master, Modacar ve Stanley gibi çok sayıda markaya ait çeşitli ürün yelpazesi ile Tekzen aradığınız ürünü sizlere sunuyor. 


Seyahat sırasında sabit sıcaklıkta yanınızda taşımak istediğiniz ürünler için tercih edebileceğiniz araba buzdolapları, tercih edeceğiniz modele göre farklı ısı aralıklarında hizmet verebiliyor. Gerek soğuk gerek sıcak olarak taşınması gereken ürünler için tercih edebileceğiniz pek çok ürün bu kategori altında yer alıyor. 5 litreden 39 litreye kadar farklı hacim seçeneği ile satışa sunulan oto buzdolabı modellerinden ihtiyacınıza uygun olarak tercih edebileceğiniz 8 litrelik, 9 litrelik, 25 litrelik ve 32 litrelik gibi alternatifli ürünleri Tekzen sayesinde kolaylıkla temin edebilirsiniz.


Bazı ürünlerde ısı ayarını tamamen kendi kontrolünüzde gerçekleştirebileceğiniz gibi ortam sıcaklığına göre kendi ısını ayarlayan ürünleri de tercih edebilirsiniz. Soğutucu kasetler ile desteklenerek kullanılan modellerin yanı sıra 12 Vluk araç çakmak girişine bağlanarak çalışabilen ürünler sayesinde kamp, gezi, piknik gibi aktiviteleriniz süresince gıdalarınızın ve içeceklerinizin taze kalmasını sağlayabilirsiniz. Ek olarak ihtiyaç duyduğunuz farklı ebatlardaki buz kasetlerine ve volt dönüştürücü adaptörlere yine bu kategoriden ulaşabilirsiniz.


Yolculuk sırasında yanınızda olacak valizlere ek olarak büyük bir araç içi soğutucu nedeniyle yer kaybı yaşamak istemiyorsanız mini oto soğutucuları sizin için iyi bir alternatif olacaktır. Tekzen kalitesi ve farkıyla bu ürünlerden sizin için en uygun olanı satın alın; yol boyu içiniz rahat etsin.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT