Toplam 522 üründen, 1-30 arası gösteriliyor.

Oto Branda


Arabanızı iklim koşulları ve çevrenin etkisinden korumak için özel olarak tasarlanan oto branda çeşitleri, oto aksesuarları kategorisinin altında sizlerin beğenisine sunuluyor. Kaliteli ve güvenilir Modacar'ın farklı marka ve model otomobiller için özel olarak tasarladığı koruyucu kılıflar sizi bekliyor.

 

Arabasını sıcaktan, soğuktan, yağmurdan, tozdan ve kuş pisliklerinden korumak isteyenler için çok kullanışlı bir aksesuar olan araç brandalarını uzun süreli park dönemlerinde tercih edebilirsiniz. "Oto branda boyaya zarar verir mi?", endişesi taşıyan kullanıcılar için brandanın iç bölümü yumuşak miflon malzemesi ile kaplanmıştır. Bu sayede sık kullanımlarda brandanın aracınıza zarar vermesinin önüne geçilmiştir.

 

Dış kısmındaki branda bezi, dayanıklı yapısıyla her türlü hava koşulunda aracınızın boyasının çizilmesini ve solmasını engeller, böylelikle tam koruma sağlar. Ayrıca brandanın kar, yağmur ve toz geçirmemesi için dikiş sistemi yerine soğuk kaynak yöntemi kullanıldığından aracınız çevre koşullarından etkilenmez. Gri renkte sunulan modeller, uzun süreli kullanımlarda kir göstermez. Brandanızı kullanmadığınız dönemde branda çantasında kolayca muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca satın aldığınız ürün ile hediye edilen branda temizleyici sayesinde ürününüzü ilk günkü gibi kullanıma hazır saklayabilirsiniz.

 

Branda satın alırken dikkat etmeniz gereken en önemli konu aracınızın marka ve modeline uygun ürünleri satın almanızdır. Eğer başka bir model arabanın kılıf çeşidini alırsanız aracınıza uymayabilir. Audi, Alfa Romeo, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Fiat, Ford, Honda ve daha birçok seçkin marka için üretilen modellere kolayca ulaşabilirsiniz.

 

Tekzen kalitesi ve güvencesiyle oto branda modelleri arasından aracınıza en uygun olanı seçebilir, oto branda fiyatları arasında karşılaştırma yapabilir ve ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT