Othello Mio Yastık 50*70

Ürün Kodu: 2222958

Othello Mio Yastık 50*70

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri

Boncuk elyaf dolgusu ve % 100 pamuk kumaşı ile orta yükseklikte yastık sevenler için idealdir. Uygun fiyat avantajı sağlar.. 900 gr

Micro Fiber teknolojisi esas olarak cerrahinin ihtiyaçları için üretilmiştir. Kiri deterjan kullanarak basit bileşiklere parçalayıp su yardımıyla bulunduğu yerden almanın mümkün olmadığı yani deterjan kullanmanın sakıncalı olduğu durumlarda, başka bir metotla kiri yada bakteriyi bulunduğu yerden almak zorunludur. Bu metot da moleküler düzeyde kavrama yapabilecek kadar ince ve aynı zamanda kopup kir molekülü üzerinde kalmayacak kadarda sağlam bir lift teknolojisi ve statik elektrik kuvvetlerini temizlik amacı ile kullanan bir sistemle mümkündür. Micro fiber ürünler bu metotla çalışmakta ve herhangi bir deterjan kullanımına gerek kalmadan yalnızca su ile temizlik işlevini mükemmel şekilde yerine getirmektedir.

Dokuzbin metre Micro fiber lif ancak bir gram ağırlığındadır. Bu liftleri çıplak gözle görebilmemiz mümkün değildir. Ancak laboratuar testleri ile bu durum kanıtlanmıştır. Bir Micro fiber çapı insan saç telinden 100 kat daha küçüktür. Micro fiber genellikle polyester ve polyamid ile karışımından yapılır. Merkezde polyamid  kılıf olarak ta polyester bulunmaktadır. Kimyasal ve mekanik süreçler sonunda mikroskobik düzeyde ince fakat kopup kirin ve bakterinin üzerinde kalmayacak kadar da sağlam liftler oluşur. 

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir

Son Gezilenler


Othello Mio Yastık 50*70

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT