Toplam 19 üründen, 1-19 arası gösteriliyor.

Osmanlı Desenli Duvar Kağıtları


Osmanlı Desenli Duvar Kağıdı Çeşitleri

Duvar kağıtları birbirinden farklı çeşitleri ile her zevke hitap ediyor. Kalitesi ile de dikkat çeken ürünler ortama farklı bir hava katmak isteyenlerin tercihlerini belirliyor. Osmanlı duvar kağıdı modelleri son yıllarda talep görüyor. Tarih desenli duvar kağıdı ortama zenginlik kazandırıyor.

Osmanlı Desenli Duvar Kağıdı Dekorasyonu

Tuğral duvar kağıdı, tarihe ve Osmanlıya hayranlığı olanların tercihiyken bu ürünler sadece evlerde değil ofis ortamlarında da kullanılabiliyor. Zengin ürün grubu içerisinden en uygun duvar kağıdı modelini seçerek Tekzen güvencesi ile satın alabilirsiniz. Dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar rahatlıkla ve yıpranmadan kullanabilirsiniz.

Tuğralı duvar kağıdı modelleri içerisinde farklı arka plan renkleri ile de karşılaşabilirsiniz. Dekorasyona büyük katkı sağlayan ürünler ile tüm evi kaplayabileceğiniz gibi evinizin sadece tek bir duvarını da kaplayabilirsiniz. Böylece daha çarpıcı ve ilk bakışta dikkat çeken bir görüntü elde edebilirsiniz.

Osmanlı Desenli Duvar Kağıdı Nasıl Yapıştırılır?

Duvar kağıdı seçimi kadar kağıtların yapıştırılması da istenen havayı elde edebilmek için önemli bir konudur. Tarih desenli duvar kağıdı modeli yapıştırılmasında önce duvarın pürüzsüz olması gerekir. Duvarda bulunan pürüzler gerekli görüldüğü takdirde zımpara ile temizlenmelidir. Aksi halde istenen kusursuz görüntüyü elde etmek zorlaşabilir.

Duvar temizlendikten sonra duvar boyunu ölçerek duvar kağıtlarından kalıplar halinde kesmeye başlayabilirsiniz. Temin edeceğiniz duvar kağıtları kendiliğinden yapışkanlı olduğu için ekstra bir yapıştırmaya ihtiyacınız olmuyor. Kağıdın arkasındaki kısmı çıkararak nizami bir biçimde duvara uygulayabilirsiniz.

Duvar Kağıdı Temizliği

Osmanlı duvar kağıdı modelleri görüntü ve kalite olarak fark yarattığı gibi bakımı konusunda da sizleri zorlamıyor. Ürün duvara uygulandıktan sonra belli aralıklarla temizlenmelidir. Böylece uzun yıllar aynı ferah görüntüyü korumasını sağlayabilirsiniz.

Osmanlı desenli duvar kağıdı modellerinde temizlik yapılırken uygun bir bez tercihi yapmalısınız. Yumuşak dokuya sahip pamuklu bir bez ihtiyaçlarımıza cevap verecektir. Duvar kağıdı temizliği için üretilen deterjanların kullanımı ise tamamen tercihinize bağlıdır. Dilerseniz sadece nemli bez ile de kağıtların temizliğini yapabilirsiniz.

Duvar Kağıdı Fiyatları

Osmanlı motifli duvar kağıdı modelleri birbirinden şık detayları ile ortamdaki dekorasyona katkı sağlıyor. Duvar kağıdı fiyatları ise tercih edilen modele, renge ve tasarıma göre farklılık gösteriyor. Her bütçeye uygun modelleri Tekzen kalitesi ile temin edebilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT