Toplam 2 üründen, 1-2 arası gösteriliyor.

Navigasyon & Araç Takip Sistemleri


İlgili Aramalar:

Gelişen teknolojinin devrim yarattığı otomobil sektöründe, yol ve trafik bilgilerini sağlayan araç takip sistemleri, oto aksesuarları kategorisinin altında sizleri bekliyor.


Everest gibi markalar tarafından araçlara özel olarak üretilen navigasyon  çeşitleri başarılı performansıyla sürücülerin ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabiliyor. Yüksek performans ve düşük güç tüketimiyle çalışan bu cihazların en büyük özelliği, sahip olduğu harita ve GPS sistemleriyle bulunduğunuz konumu, gitmek istediğiniz mesafeyi ve lokasyon isimlerini sizlere bildirmesidir. Bu sistemi kullanan sürücüler hem gitmek istedikleri yere en kısa ve uygun mesafeden gidiyor, hem de bunu teknolojik yöntemlerle yaparak zamandan kazanıyor. Araç sahiplerinin satın alarak araçlarına ekleyebileceği bu cihazlar, sizlere rahat bir sürüş deneyimi sunacak. Ayrıca bu ürünlerin bir başka güzel özelliği ise, konuşmalarınıza sesli olarak yanıt verebilmesi, hatta yolu sizlere sesli anlatımla tarif edebilmesidir. Tüm bu özelliklerin yanı sıra, bluetooth, radyo, fotoğraf izleme ve e-kitap gibi birçok özelliğe sahip olan cihazlar, yüksek performanslarıyla dikkat çekiyor.


Navigasyon cihazı modelleri teknik açıdan GPS (Araç Takip Sistemi) özelliğine sahiptir. Bu sistem, aracınızın konumunun uydu üzerinden bağlantı kurularak takip edilebilmesi ve kolayca tespit edilebilmesini sağlar. Özellikle büyük şirketlerin ve resmi kurumların kullandığı sistem, filodaki tüm araçların anlık takibini ve raporlamasını yapar. Bu sayede, sürücüsüyle irtibat kurulamayan araçların konumu kolaylıkla tespit edilebilir ve sürücülerin kat ettiği mesafe hesaplanabilir.


Tekzen kalitesi ve güvencesi ile navigasyon cihazları hakkında bilgi alabilir, ürünleri kıyaslayabilir ve dilediğiniz modeli kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT