MOJE-Mebran Visco Lüks (65 X 95 cm)

Ürün Kodu: 2151341

MOJE-Mebran Visco Lüks (65 X 95 cm)

En geç 25 Haziran Pazartesi günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
98,90 TL (KDV Dahil)
8,24 TL x 12 Ay

Ürün Özellikleri

 • VİSCO NEDİR:Visco Elastik Sünger NASA tarafından astronotlar için geliştirilmiştir.
  Visco malzeme basınç indirgeme özelliği sayesinde astronotların uzay yolculuklarında maruz kaldıkları basınç sorununa çözüm getirmiştir.

 • Bebek ve çocuklara da visco komforunu yaşatmak amacı ile Visco yatak üretilmeye başlanmıştır.
  Çocuklarda büyüme ve gelişme döneminde özellikle omurga sağlığına ve korunmasına dikkat edilmelidir. Unutulmamalıdır ki bir günde bebeklerin 17-18 saati, okul öncesi çocukların 11-13 saati, okul çağındaki çocukların 10-11 saati uykuda ve yatakta geçmektedir. Visco elastik malzemeden imal edilen yataklar, içereğindeki mikroskobik hafıza hücreleri sayesinde etkiye minumum tepki vermekte ve vucuda yatak tarafından uygulanan basıncı azaltarak omurganın doğal yapısını korumaktadır.
  MOJE VİSCO yatakları vücudu her noktadan destekler, gördüğü boşlukları doldurarak, kesintisiz uyku için ideal bir ortam yaratır. Vücut ısısına, basınca ve ortam sıcaklığına karşı duyarlıdır. Uyku esnasında omurganın doğru bir çizgide kalmasına, uyku esnasındaki istem dışı hareketlerin önemli ölçüde azalmasına, yatağın vücuda uyguladığı basıncı en aza indirerek, kan dolaşımının düzenlenmesine ve olası eklem ağrılarının giderilmesine yardımcı olur.
 • Kalınlık 5 cm
 • 60 DNS
 • Nefes alır terletmez yıkanabilir,ütü istemez,çekmez,fermuarlıdır
 • Üst kumaş pamuklu havlu ve alezlidir.
 • PVC kaplı değildir..

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


MOJE-Mebran Visco Lüks (65 X 95 cm)

 
98,90 TL (KDV Dahil)
8,24 TL x 12 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT