Ürün Kodu: 2712360

ModaCar PowerUP GearMaxx Şanzıman ve Dişli Yağlayıcı Katkı 423654

En geç 23 Eylül Pazartesi günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
89,90 TL  (KDV Dahil)
9,99 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır


En hassasotomobillerde dahi sorun çıKarmayacak standart çerçevesinde kalitesinden ödünvermeden üretim yapmaktadır.

Boundary Rejim yağlamaprensiplerinde çalışan yeni bir Madeni Yağ Katığı olup, bünyesinde kesinlikleTeflon, Grafit, Molibden Di Sulfit, Yüksek Moleküllü Ağır Polimerler, Çinko veKurşun gibi ağır Metaller yoktur. 


NerelerdeKullanırım ?


Otomobillerde,düz vites şanzıman yağı,diferansiyel ve dişli yağınailaveten; 

Dişliredüktörler, yatak mahfazaları, konik ve merdaneli konkasörler, püskürtmeekipmanları, çökeltme kasaları, konveyör dişli kutuları, dişli çarklar,standart transmisyonlar, döner tablalar, boru profil makineleri, çamurpompaları, pinyon takımları, bilyeli değirmenler ve benzerlerinde kullanılır.

ISO 320’ den daha ağır dişli yağları ile kullanıldığında GearMaxx her yağdeğişiminde yağ hacminin %3’ü oranında katılmalıdır. 

Toplam kül içeriği çok düşüktür (%0.02’denaz). 

Düşük kül veya külsüz yağ kullanılan içtenyanmalı motorlarda, her yağ değişiminde yağ hacminin %3’ü oranında katılmasıtavsiye edilir. Otomatik vitesli aktarma organlarında %1, düz viteslerde %3 vesirkülasyon sistemlerinde çalışma koşullarına bağlı olarak %3 ile %5 oranındakullanılır. 

Önerilen oranlarda kullanıldığında dişli veya motor yağı viskozitesini veyaconta malzemesini etkilemez.

GearMaxx, tüm madeni yağlarla ve polyalphaolefin ve diester bazlı sentetikyağlarla uyumludur. Su bazlı sıvılarla, fosfat esterleri veya polyglycolsıvılarla 


ÜrünÖzellikleri :


Koruyucu film tabakası ilk çalıştırmadayağlama sağladığından kuru çalıştırmayı azaltır.

Filtre sisteminitıkayan iri aşınma parçalarının oluşumunu azaltarak filtrasyonu geliştirir.

Çok yüksek basınçyağlarının gerekli olduğu mobil ve endüstriyel ekipmanlarda kullanılır.

Metalin Metale temasıile oluşan sürtünmeyi azaltan sınır yağlaması sağlar.

Parça aşınmasındankaynaklanan ultrasonik gürültüyü azaltır.

Yakıt ve elektriktüketimini azaltır.

Çok yüksek ve çokdüşük sıcaklıklarda koruma sağlar.

Yağ değiştirmesürelerini uzatır.

Korozyonu azaltır.

Parça Ömrünü uzatır.

Yüksekbasınç yağlarına ihtiyaç duyulan her türlü mobil ve endüstriyel ekipmanda vedüşük kül içeren yağları gerektiren motorlarda kullanılmak üzere özel olarakhazırlanmıştır. 

Onedenle aşırı basınç yağlarına katıldığında, bunların nitelikleriniyükseltir. 

Birinciyararı sınır yağlama sistemi içindeki Metalin Metale teması ileoluşan sürtünmeyi azaltmaktır.

İçerdiği ileridüzeyde geliştirilmiş yüksek basınca Karşı kullanılan katıklar, ağır yük veaşırı sürtünme koşullarında eşsiz bir koruma sağlar. Bu tür zorlu koşullardadüzgün yağlama yapılması halinde mekanik arızalar azalır.

Aşınmayı önleyici katıklar, hafif veya ağırher türlü yük Karşısında piston ve kam milini daha iyi yağlayarak sürtünme veaşınmayı kontrol eder. Sürtünmeden kaynaklanan kayıpları azaltarak ve aşınmayıasgariye indirerek yanma verimliliğinde artış sağlar. Yüksek yanma verimliliğiise daha fazla güç ve çok daha az yakıt tüketimi demektir.

Polar aşınma ve yüksekbasınca Karşı koyan katıklar, motorun polar manyetik yüzeylerine doğru çekilirve buraya iyice yapışarak koruyucu bir yağlama ara yüzü oluştururlar. Bu durumsürtünmeyi önemli ölçüde azaltır. Koruyucu film tabakası ilk başlatma sırasındayağlama sağlayarak kuru başlatmalara engel olur ve motorun hayati parçalarınınzarar görmesini önler.

Viskozite indeksinigeliştiren elemanlar, geniş sıcaklık aralıklarında yağın akıcılığını vedengesini koruyarak kalitesinin bozulmamasını sağlar. Tipik 90 ağırlıkta dişliyağına %5 oranında katıldığında viskozitede veya viskozite indeksindeya çok az, ya da hiç değişiklik olmaz.

Çamur incelticikatıkları yağlı motorlarda kirletici unsurların yerleşmesine izin vermez vevernik oluşumunu engeller. Bu yoldan enerji verimliliği yükselir.

Oksidasyonu önleyici katıklar dişli yağınınayrışmasını engeller. Temel yağlama elemanlarının güçlendirilen performansı,yağın faydalı kullanım ömrünü uzatır.

Pasve korozyon önleyici katıklar, nemin olumsuz etkilerine ve yağın içindekiaşındırıcı Metallerin yarattığı yağ oksidasyonuna Karşı motoru korur.


NasılKullanırım ?


Madeni, yarı sentetik ve tamsentetik tüm yağlar ile uyumlu olan BORPOWER GBX ürünleri, katıldığı yağınözelliğini etkilemez. Daha fazla etki için yeni değişmiş yada yarı ömrügeçmemiş yağa tatbik edilmesi gereken ürünün kullanım oranlaması, 5 Litreye kadaryağa 1 kutunun tamamı konulur.

Kullanmadan önce ürün ambalajını mutlaka iyiceçalkalayınız.(2-3 dk.)

Kullanılacakoranlamaya riayet ederek kullanınız.

Yağfiltresiolan bir sitemde kullanılacak ise, filtreyi yenisi ile değiştiriniz..

Kullanılacaksistemin sıcak ve yağının temiz olmasına özen gösteriniz.

Açık devreyağlama sistemlerde kullanmayınız.(Kapalı sistemlere uygundur)

Ürünü tatbik ettikten sonra mutlakaçalıştırınız

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


ModaCar PowerUP GearMaxx Şanzıman ve Dişli Yağlayıcı Katkı 423654
 
89,90 TL (KDV Dahil)
9,99 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT