Yemek Masaları

Yemek odası mobilyaları kategorisi altında farklı renk ve desenlerdeki yemek masası çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

 

Salonlarınızda ve yemek odalarınızda tarzıyla fark yaratacak Sanal Mobilya ve Dessenti gibi markaların en güzel modellerini inceleyebilirsiniz. Bölümde; tek ürün olarak satın alabileceğiniz yemek masaları ile yemek masası takımlarını bir arada bulabilirsiniz. Kullanışlı, dekoratif ve şık ürünlerin yer aldığı bölümde, hem masa hem de sehpa olarak kullanılabilen, bank, puf ve sandalye ile tamamlanan masa takımlarını da görebilirsiniz. Bu tarz fonksiyonel yemek masası modellerini tercih ederek evinizde alandan tasarruf edebilir ve masanızı işlevsel bir şekilde kullanabilirsiniz.

 

Yemek masası takımı evlerin en çok kullanılan eşyaları arasında yer alır. Bu yüzden yemek masasının seçimi oldukça önemlidir. Bu seçimi yaparken pek çok unsuru göz önünde bulundurmalısınız. Masanızı kullanacağınız odanız ister geniş isterse dar olsun, sahip olduğunuz alana uygun bir masa bulmanız mümkün. Ölçüleri, rengi ve tarzı gibi unsurları göz önünde bulundurarak odanız için en uygun ürünün hangisi olduğuna kolaylıkla karar verebilirsiniz. Ürünlerin üzerine tıklayarak, ürün özellikleri bölümüne ulaşabilir ve incelemekte olduğunuz masanın rengi, cinsi ile yemek masası ebatları gibi niteliklerini öğrenebilirsiniz. Böylelikle seçtiğiniz ürünün odanıza uygun olup olmayacağına karar verebilir ayrıca varsa ürünün farklı renk ve desen seçeneklerini de inceleyerek eviniz için en doğru kararı verebilirsiniz.

 

Türkiye’nin en yaygın yapı marketi zinciri Tekzen kalitesi ve güvencesi ile evinizin özelliklerine doğrultusunda ihtiyacınız olan niteliklere sahip, en güzel yemek masasını seçebilirsiniz. Seçtiğiniz ürünü hemen sepetinize ekleyerek satın alabilirsiniz.

MAĞAZALARIMIZ
MAĞAZALARIMIZ

Mağazalarımıza ait bilgileri harita üzerinde görüntülemek için

Tıklayınız
HAFTANIN FIRSATLARI
HAFTANIN FIRSATLARI

Haftanın fırsat ürünlerini içeren e-bültenlerimizi görüntülemek için.

Tıklayınız
AYLIK BROŞÜR
AYLIK BROŞÜR

İndirimli ürünlerimizin bulunduğu aylık broşürümüzü incelemek için.

Tıklayınız
Canlı Destek