Konsollar

Evinizde, konfor ve rahatlığın adresi olan koltuklarınızda tüm aile üyelerinizi, misafirlerinizi ve sevdiklerinizi ağırlarsınız. Ancak yıllar içinde çok sevdiğiniz mobilyalarınız da eskiyip, yıpranabilir. Yeni bir kanepe almak için ayıracak bir bütçeniz yoksa ya da rahatlığından vazgeçmeyip yenilemek istiyorsanız, zevkinize uygun renklerde satın alacağınız bir koltuk örtüsü yepyeni bir görünüm kazandırabilir.

 

Ev tekstili kategorisi altında, birbirinden renkli koltuk örtüsü modelleri arasından siz de zevkinize hitap edecek seçenekleri bulabilirsiniz. Bu kategoride yer alan Ödel Buldan, Walls Home ve Giz Home ürünleri içinde, tercihlerinize ve bütçenize uyabilecek, canlı renklerde seçenekler yer alıyor. Pamuk ipliğinden ve likralı kumaştan üretilen örtüler esnek yapıları ile her ebatta koltuğa giydirilebilir özelliktedir. Set halinde ya da tek tek satın alabileceğiniz örtüler, bürümcük görünümüyle ve pamuklu yapısıyla koltuk takımlarınıza farklı bir tarz kazandırabilir. Takımlarınızı bütçenizi sarsmadan, daha uygun fiyatlarla yenileyip, evinizde farklı bir hava yaratabilirsiniz.

 

Koltuk örtüleri, salonunuzun görünümünün yenilenmenin yanı sıra mobilyaların dış etkenlerden ve lekelenmelerden de korunmasını sağlar. Evinizde küçük çocuklarınız, büyük bir aileniz varsa, kalabalık misafirleriniz evinizden eksik olmuyorsa, değer verdiğiniz oturma odalarınızı korumak için seçeceğiniz bir koltuk örtüsü kurtarıcınız olacaktır. Bu ürünler yerine tercih edebileceğiniz şalları da bu kategori altında bulabilirsiniz.

 

Tekzen güvencesi ile ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun ürünü kolaylıkla seçebilirsiniz. Dilerseniz ürünlerin üzerine tıklayarak zevkinize uygun bulduğunuz, beğendiğiniz örtülerin renklerini, detaylarını ve özelliklerini inceleyebilir, arzu ettiğiniz ürünü rahatlıkla ve kolayca satın alabilirsiniz.

MAĞAZALARIMIZ
MAĞAZALARIMIZ

Mağazalarımıza ait bilgileri harita üzerinde görüntülemek için

Tıklayınız
HAFTANIN FIRSATLARI
HAFTANIN FIRSATLARI

Haftanın fırsat ürünlerini içeren e-bültenlerimizi görüntülemek için.

Tıklayınız
AYLIK BROŞÜR
AYLIK BROŞÜR

İndirimli ürünlerimizin bulunduğu aylık broşürümüzü incelemek için.

Tıklayınız
Canlı Destek