Ürün Kodu: 2813867

Marmot Fordham Kaz Tüyü Erkek Mont L - Siyah Siyah L

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

Marmot'un köklerine geri dönen Fordham, sağlam ve doğa sporları insanı görünümüne sahiptir. Suya dayanıklı kaz tüyü ile doldurulmuş ve su geçirmez / nefes alabilir MemBrain® ile de yalıtılmıştır. Fordham çıkarılabilir kapüşon, polar iç manşetler ve bir sürü cep ile donatılmıştır. 


Ürün Özellikleri

700 Fill Power Kaz Tüyü ve Down Defender.

Çıkarılabilir Kapüşon

Kapaklı göğüs cepleri

Fermuarlı yan cepler.

İç cep.

Mikro polar iç manşetler.

Ayarlanabilir Velcro® manşetler

Elastik bel büzgüsü..


KULLANILAN MATERYALLER

Kullanılan Malzeme : MemBrain® 100% Polyester Zigzag dokuma

MemBrain® 49% Naylon, 33% Polyester, 18% Cotton düz dokuma.

Kullanılan Malzeme : 700 Fill Power Kaz tüyü ve Down Defender

Sırt Uzunluğu : 69 cm

Kalıp : Regular Fit

Ağırlık : 1242 gr

 

Marmot Membrain™ katmanı üst düzey teknolojiyi nefes alabilirlik performansı, su geçirmezlik ve su kaydırıcılık ile en iyi şekilde dengeleyerek mükemmel bir dayanıklılık sağlar. En az 10, 000mm / 10,000mm su geçirmezlik ve nefes alabilirlik performansı ile sizi en kötü hava şartlarında kuru ve rahat tutmayı garanti eder.

 

Marmot MemBrain® Teknoloji Nasıl Çalışılır 

Marmot Membrain™ teknolojisi iç rahatlık ile birlikte mükemmel bir dış koruma sağlar.  PU katmanın su emici doğası içerideki yoğunlaşmayı azaltır ve nemden kaynaklanan dönüşümdeki soğuma etkisinin konfor alanını arttırır.


 Marmot MemBrain® Teknolojinin Faydaları 


Bu iki katmanlı tabaka kumaşlarla kombine edilerek yüksek performanslı su geçirmez ve nefes alabilir yapılar oluştururlar. Mükemmel nefes alabilirlik ve uzun süreli su geçirmezlikle birlikte bu kumaşlar bilinçli tüketiciler için performansta yeni bir seviye anlamına gelmektedir.


MemBrain® Performans Özellikleri

Su Geçirmezlik: 10,000 mm minimum

Nefes Alabilirlik: 10,000 gm / 24h minimum

Teknoloji: 2 Katman Su Emici PU Laminasyon


Marmot Down Defender kaz tüyü kıyafetleriniz için bir sigorta poliçesidir. Bu özel işlem görmüş yüksek oranda su geçirmezliğe sahip kaz tüyü, ıslak ortamlara maruz kalan kaz tüyü kıyafetler için daha üst seviye ıslaklık koruması sağlar. 

Marmot Down Defender kaz tüyünün suyla temasından kaynaklanan topaklanma ve özelliğini yitirmesini önlemeye yardımcı olur dolayısıyla sizi sıcak ve konforlu tutma kabiliyetini mükemmel bir şekilde arttırır.

 

Marmot Down Defender Teknoloji Özellikleri

İşlenmemiş kaz tüyüne göre 10 kat daha uzun kuru kalır.

Nemli ortamlarda işlenmemiş kaz tüyüne göre %150 daha fazla koruma sağlar.

İşlenmemiş kaz tüyüne göre %30 daha hızlı kurur.

PFOA (Perflurooctanoic Asit) ve PFOS (Perflorooktansülfonik Asit) içermez.

Bluesign onaylıdır. (Bluesign: Tekstil endüstrisinin sürdürülebilirlik hedeflerine doğru hareket etmesine yardımcı standartlardan biridir.)

Down Defender'ı kar sporları, şehir keşifleri ve çocuk koleksiyonlarında kullanmaktayız.


Marmot Down Defender Teknoloji Nasıl Çalışılır 


İşlem kaz tüyü kümelerinin moleküler seviyede DWR (Dayanıklı Su İtici) ile kaplanması şeklinde yapılır. Her bir bireysel tüy topağının üzerine su itici katman koyulur. Bu işlem kaz tüyünün temizlenmesi sırasında yapılır. Bu apre kaz tüyünün 20 yıkamadan fazla su itici olmasını sağlayan bir dayanıklılıkta olmasına imkan verir. Aynı zamanda bu işlem kaz tüyünün bütünlüğünü ve tüy kümelerinin dayanıklılığını arttırır.


Marmot Down Teknolojinin Faydaları 


Down Defender bulunan kıyafetler daha uzun süre kuru kalır, koruma özelliklerini devam ettirir ve geleneksel işlenmemiş kaz tüyü ceketlere göre çok daha hızlı bir şekilde kurur.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Marmot Fordham Kaz Tüyü Erkek Mont L - Siyah Siyah L
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT