Ürün Kodu: 202389

Magıc Dose Deko.Oda Parfümü Orchıd

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri


Magıc Dose Deko.Oda Parfümü Orchıd Ürün Ölçüleri

 120 ml 


 Ürün Özellikleri

 İçerdiği seçkin parfümle evinizin ve ofisinizin hoş kokmasını sağlar. 

 Dekoratif görünümü ile yaşam alanınızı süsler. 

 Doğal bambu çubuklar , doğal yağlar içeren esans karışımını emerek     ortama yayar. 


 Kullanım Önerisi

Magic Dose dekoratif oda parfümü kutusunu açınız. Yuvaya yerleştirilmiş kapağı alınız. Ürün şişesini kutudan çıkarınız. Tıpa kapağını yukarı doğru çekerek çıkarınız. Beyaz kapağı şişeye döndürerek takınız. Bambu çubukları şişeye yerleştiriniz. Çubukların haftada bir kez ters çevrilmesi , koku yayılımını daha iyi olmasını sağlar. İstediğiniz koku yoğunluğunu ayarlamak için çubukların sayısını azaltabilirsiniz .

Kullanım talimatını mutlaka okuyunuz. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Göz ve cilt temasından kaçınınız. Yutulması halinde hemen bir doktora başvurunuz. Kabı veya etiketi gösteriniz .Gıda maddelerinden uzak tutunuz. Hamilelerin , bebeklerin ve solunum sistemi hastalığı olan kişilerin bulunduğu ortamlarda kullanmayınız. Doğrudan solumayınız. Vücuda temas ettirmeyiniz. Alerjiye sebebiyet verebilir. Kolay alevlenir. Kabı sıkıca kapatılmış halde muhafaza ediniz. Tutuşturucu kaynaklardan uzakta muhafaza ediniz. Sigara içmeyiniz. Boşalan ambalajı uygun şekilde imha ediniz. Ürün likiti , boyalı ve cilalı yüzeylere zarar verebilir .

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Magıc Dose Deko.Oda Parfümü Orchıd
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT