Ürün Kodu: 2377902

Magellan eXplorist 610 El Tipi Gps

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri

Mühendislik, Denizcilik, Doğa Sporları vb. aktiviteler ile şehir içi kişisel kullanımlarda El tipi GPS özelliğine ilave olarak ayrıca fotoğraf makinesi, film gösterici, müzik çalar, 3 eksenli elektronik pusula ve barometrik altimetredir. Bu yeni bütünleşik donanımlara ilave olarak Raster (Koordinatlı Resim Harita) veriyi (uydu görüntüsü, taranmış 1/25.000 ölçekli harita) altlık harita olarak yükleyebilmesi, nokta veya diğer kayıtlara sesli notlar, fotoğraf veya video kaydedebilme diğer en büyük yeni özelliklerdir.

 

eXporist 510 modelden en büyük farkı; Barometrik altimetre ile uydu görmeden rakım bilgisi elde etmek ve değişen hava koşullarını izlemek mümkündür. 3 eksenli elektronik pusula ile uydu görülmediğinde bile pusula özelliği çalışır ve en ufak ekran hareketi harita ekranında doğru şekilde yönlendirilir. 2 GB dahili hafıza 4 GB olarak gelmektedir.

 

El tipi GPS? teki zengin harita ve yenilikçi donanımsal yaklaşımı ile eXplorist 610 yüksek hassasiyetli konum belirleme, kolay harita okuma, doğru navigasyon ve tecrübeli kayıt yeteneği özelliklerini birleştirmiştir. Doğa Sporlarımeraklılarının coğrafi etiketli resimler ve filmlerçekmeleri için entegre 3.2 MP otomatik odaklanabilen kamera, mikrofon ve hoparlöre sahiptir. Dayanıklı su geçirmez kasası ile birlikte dış mekan maceralarınızda, size mükemmel bir coğrafi ve multimedya kayıt imkanı sunmaktadır.
 

Yeni eXplorist serisinin SD kartlı ve kameralı modellerinden olan 610 modeli ile yapılan aktivitelerde kaydettiğiniz verileri PC de ya da Favori sosyal paylaşım ağlarında seyahatlerini paylaşarak yaşa. GPS ile birlikte verilen Vantage Point (VP) PC yazılımındaki harita üzerine GPS? ten bilgisayara doğada ölçülen veriler aktarılarak programda arşivle, sil, yeni fotoğraf ekle veya görüntüle. Cihaz ile doğada ölçülen veriler VP programında daha sonra similasyonu yapılarak hız, konum ve tarih bilgileri bir arada tekrar yaşanılır. Alan hesabı yapılarak görüntü veya harita üzerinden çıktısı yazıcıdan alınılır. İnternet bağlantısı var ise anında GPS verisinin altında Digital Globe uydu görüntüsü görülür.

4 GB dahili hafızasına ilave olarak 4 GB SD karta GPSTURK?ün detaylı Türkiye haritası hediye olarak yüklenmektedir. Benzersiz olan 3D Topoğrafyaya ilave olarak Karayolları, Köyyolları, Nehirler, Göller ve Şehirlerin cadde sokakları cihazı tercih sebebi kılar. Hediye olarak verilen Detaylı Kara haritasına ilave olarak opsiyonel deniz haritası çok geniş kapsamlıdır ve detaylı deniz derinliklerine sahiptir.
 

Haritalar ya da birçok farklı pusula ekranı kullanılarak ile kolaylıkla yolunuzu bulun. Yol üzerinde noktalar oluşturun, izler kaydedin ve noktadan noktaya rota belirleyin. 10.000 geocache veri GPX dosyasını yükleyin. 30 navigasyonel veri alanından geziniz anında istediğinizi ekrana getirin. Kullanıcı arayüzüne ulaşmak için harita ekranına dokunmanız yeterlidir. Böylece dört köşe menüden Navigational Dashboard, OneTouch favori menüsü, ana menü ve özel içerik menüsüne ulaşılabilir. Ayrıca yan tarafta iki adet özelleştirilebilir sert buton ile kolayca nokta işaretlemek ve kamerayı aktif hale getirmek için kullanılabilir.

 

Hızlı işlemcisi, güvenilir GPS chipseti, yüksek hassasiyetli dahili anteni ve bütünleşik sinyal arttırma özelliği ile en zor şartlarda bile inanılmaz, hızlı ve doğru sonuçlara erişin. Bu özelliklerin bir araya gelmesi ile WGS84 / ITRFXX datumda 2-3 metre hassasiyet elde edilebilir.

 

Vantage Point programında arşivlediğiniz noktalara daha önce çektiğiniz fotoğraf dosyalarınızı ilişkilendirebilirsiniz. Böylece herhangi bir koordinat veya yerde çektiğiniz fotoğrafları tarihleri ile her zaman görebilirsiniz. Hatta bu resim eklenmiş noktaları USB kablonuz ile eXplorist 610/610/710 modellere aktarabilirsiniz. Böylece El Tipi GPS?lerde gelenekselin dışına çıkılmış kısmen multimedya özelliğine sahip olunmuştur. 
 

2 AA alkalin / şarj edilebilir NiMH kalem pil ile en az 15 saat kullanıma izin verir. Gücü muhafaza etmeye yardım etmek için cihaz kendini askıya alır fakat veri toplamaya devam eder.Kolay kullanabilir ve özelleştirilebilir, bununla birlikte güneşte okunabilir dokunmatik ekran, 4 köşeli kullanıcı ekranı ve pratik sağlam butonları ile eXplorist 610 en kolay taşınabilir GPS alıcılarından biridir.


●  Haritalı Türkçe menülü GPS

●  3,2MP Kamera ve Multimedya özellikli

●  3 eksenli elektronik pusula

●  Barometrik altimetre ile yükseklik / hava değişimi

●  3?? Dokunmatik Transflektif Renkli Ekran

●  4Gb Dahili / 32Gb? a kadar kart Hafızası

●  Raster, Topo, Kara ve Deniz Harita desteği

●  Kullanıcı tarafından taranmış harita ve

●  Google Earth görüntüsü yüklenebilmeÖzellikler eXplorist 610
Cihaz Boyutlar 65.3mm x 128mm x 36.8mm
Ağırlık 195g
Batarya Türü 2xAA
Batarya Süresi 16 Saat
Kamera Var
Mikrofon Var
Hoparlör Var
İşlemci 400 MHz
Dahili Hafıza 4 GB
Arttırılabilir Hafıza 32 GB MicroSD
Kullanıcı Hafızası 500 MB
Çalışma Sıcaklığı -10C +60C
Su Geçirmezlik IPX-7
Uyku Modu Var
Ekran Çözünürlük WQVGA 240x400
Ekran Boyutu 3.0"
Ekran Türü Renkli, Transflective
Dokunmatik Ekran Var
GPS GPS Doğruluğu 3 - 5 metre
GPS Kartı SIRF STAR III
Anten Türü Çok yönlü alıcı
3-Eksenli Elektronik Pusula Var
SBAS Var
Haritalama & Navigasyon Yüklü Haritalar Türkiye Topoğrafik Haritası
Avrupa Topoğrafik Haritası
Dünya Topoğrafik Haritası
Harita Yükleyebilme Var
Raster Harita Yükleyebilme Var
POI Var
Navigasyon Opsiyonel
Düşey Profil Var
Alan Hesabı Var
Av & Balık Takvimi Var
Güneş & Ay Bilgisi Var
Koordinat Sistemleri & Datum Var
Kullanıcı Tanımlı Koordinat Sistemi Var
Tek Dokunuş Sık Kullanılanlar Menüsü Var
Sesli Yaklaşma Uyarısı Var
Sessiz Yaklaşma Uyarısı Var
Navionics Harita Desteği Var
Kullanıcı İçerikleri GPX Dosyası Alma Var
Waypoint 2000
Rotalar 200
Rota Ayakları 500
İz Takibi 200
İz Takibi Noktaları 10000
Resim Gösterme Var
Geocaching Var
Geocaching Noktaları 10000
Kullanıcı Verisi Online Paylaşımı (PC'den) Var
İletişim İletişim Protokolü USB
USB Port Var
NMEA Çıktısı Var
PC Bağlantısı VarYorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Magellan eXplorist 610 El Tipi Gps
Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT