Magellan eXplorist 310 El Tipi Gps

Ürün Kodu: 2377881

Magellan eXplorist 310 El Tipi Gps

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.

Ürün Özellikleri

Dünyanın ilk sivil GPS üreticisi Magellan? dan Mühendislik, Denizcilik, Doğa Sporları, Avcılık, Hazine oyunu, yürüyüş vb. aktiviteler ile şehir içi kişisel kullanımlarda en ekonomik ve fonksiyonel El tipi GPS cihazıdır. En ekonomik model olmasına rağmen Raster (Koordinatlı Resim Harita) veriyi (uydu görüntüsü, taranmış 1/25.000 ölçekli harita) altlık harita olarak yükleyebilmesi en büyük yeni özelliğidir.

 

El tipi GPS? teki zengin harita ve yenilikçi donanımsal yaklaşımı ile eXplorist 310 yüksek hassasiyetli konum belirleme, kolay harita okuma, doğru navigasyon ve tecrübeli kayıt yeteneği özelliklerini birleştirmiş ve diğer taşınabilir GPS cihazlarına göre en ekonomik bir modeldir.  Dayanıklı su geçirmez kasası ile birlikte dış mekan maceralarınızda, size mükemmel bir coğrafi bilgi kayıt imkanı sunmaktadır.
 

Yeni eXplorist serisinin temel modeli olan 310 modeli ile yapılan aktivitelerde kaydettiğiniz verileri PC de ya da Favori sosyal paylaşım ağlarında seyahatlerini paylaşarak yaşayabilirsiniz. GPS ile birlikte verilen Vantage Point (VP) PC yazılımındaki harita üzerine GPS? ten bilgisayara doğada ölçülen veriler aktarılarak programda arşivle, sil, yeni fotoğraf ekle veya görüntüle. Cihaz ile doğada ölçülen veriler VP programında daha sonra similasyonu yapılarak hız, konum ve tarih bilgileri bir arada tekrar yaşanılır. Alan hesabı yapılarak görüntü veya harita üzerinden çıktısı yazıcıdan alınılır. İnternet bağlantısı var ise anında GPS verisinin altında Digital Globe uydu görüntüsü görülür. VantagePoint programında arşivlediğiniz noktalara daha önce çektiğiniz fotoğraf dosyalarınızı ilişkilendirebilirsiniz. Böylece herhangi bir koordinat veya yerde çektiğiniz fotoğrafları tarihleri ile her zaman görebilirsiniz.

 

2 Gb dahili hafızasına GPSTURK?ün detaylı Türkiye haritası hediye olarak yüklenmektedir. Emsalsiz olan 3D Topoğrafyaya ilave olarak Karayolları, Köyyolları, Nehirler, Göller ve Şehirlerin cadde sokakları cihazı tercih sebebi kılar.

 

Hızlı işlemcisi, güvenilir GPS çipseti, yüksek hassasiyetli dahili anteni ve bütünleşik sinyal arttırma özelliği ile en zor şartlarda bile inanılmaz, hızlı ve doğru sonuçlara erişin. Bu özelliklerin bir araya gelmesi ile WGS84 / ITRFXX datumda 2-3 metre hassasiyet elde edilebilir.

 

 

2 AA alkalin / şarj edilebilir NiMH kalem pil ile en az 18 saat kullanıma izin verir. Gücü muhafaza etmeye yardım etmek için cihaz kendini askıya alır fakat veri toplamaya devam eder. Kolay kullanabilir ve özelleştirilebilir, bununla birlikte güneşte okunabilir 2.2? renkli ekran, pratik sağlam tuşları ile eXplorist 310 en kolay taşınabilir GPS alıcılarından biridir.Özellikler eXplorist 310
Cihaz Boyutlar 56mm x 111mm x 36mm
Ağırlık 147g
Batarya Türü 2xAA
Batarya Süresi 18 Saat
Kamera Yok
Mikrofon Yok
Hoparlör Yok
İşlemci 400 MHz
Dahili Hafıza 2 GB
Arttırılabilir Hafıza Yok
Kullanıcı Hafızası 500 MB
Çalışma Sıcaklığı -10C +60C
Su Geçirmezlik IPX-7
Uyku Modu Var
Ekran Çözünürlük QVGA 240x320
Ekran Boyutu 2.2"
Ekran Türü Renkli, Transflective
Dokunmatik Ekran Yok
GPS GPS Doğruluğu 3 - 5 metre
GPS Kartı SIRF STAR III
Anten Türü Çok yönlü alıcı
3-Eksenli Elektronik Pusula Yok
SBAS Var
Haritalama & Navigasyon Yüklü Haritalar Türkiye Topoğrafik Haritası
Harita Yükleyebilme Var
Raster Harita Yükleyebilme Yok
POI Var
Navigasyon Yok
Düşey Profil Var
Alan Hesabı Var
Av & Balık Takvimi Var
Güneş & Ay Bilgisi Var
Koordinat Sistemleri & Datum Var
Kullanıcı Tanımlı Koordinat Sistemi Yok
Tek Dokunuş Sık Kullanılanlar Menüsü Yok
Sesli Yaklaşma Uyarısı Var
Sessiz Yaklaşma Uyarısı Yok
Navionics Harita Desteği Yok
Kullanıcı İçerikleri GPX Dosyası Alma Var
Waypoint 1000
Rotalar 50
Rota Ayakları 50
İz Takibi 50
İz Takibi Noktaları 10000
Resim Gösterme Var
Geocaching Var
Geocaching Noktaları 10000
Kullanıcı Verisi Online Paylaşımı (PC'den) Var
İletişim İletişim Protokolü USB
USB Port Var
NMEA Çıktısı Var
PC Bağlantısı VarYorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Magellan eXplorist 310 El Tipi Gps

Bu ürün geçici olarak temin edilememektedir.
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT