Kampanya Detayları : 

 Kampanya 31.08.2019  tarihine kadar geçerlidir.

 Hopi üyesi Tekzen.com.tr'de  Hopi kimliği tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Tekzen mağazalarında geçerli değildir. Sadece sanal mağazada geçerlidir.

 Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerden ekstra TekzenKart para puanı kazanılmaz.

 Kampanyadan gün içinde 1 kez yararlanılır. Kampanyadan farklı günlerde yararlanılabilir.

 Kampanyada tekzen.com.tr'den yapılacak 100 Paracık'a kadar  Paracıklar %50 daha değerli kullanılabilir. Değerli kullanma işlemi en fazla 100 Paracık'a uygulanır.

 Kampanya tüm ürünlerde geçerlidir. Alışveriş fişleri bölünemez.

 Müşteri hem kazanım hem booster kampanyadan faydalanamaz.

 Kampanyadan toplu satış müşterileri faydalanamaz.

 Kampanya Tekzen'in devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez.

 Hopi ve TEKZEN A.Ş kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

 Hopi’nin ödül puanı Paracıklar alışverişlerde 1 Paracık 1 TL değerinde kazanılır/kullanılır. Hopi işyerleri, ürünleri ve/veya kampanyaları itibariyle kazanım/kullanım için farklı değerler uygulanabilir, bazılarında geçerli olmayabilir. Hopi Paracık kurallarını değiştirebilir, uygulamayı sonlandırabilir. Paracıklar takriben 24 saat içinde kullanılabilir hale gelir, en geç 1 yıl içinde kullanılmalıdır. Hopi ile yapılan alışverişte satın alınan ürün/hizmet iade edilir ya da değiştirilirse, kazanılan Paracık tutarı müşteriden geri alınır; bu işlem müşterinin yeterli Paracık bakiyesi varsa Paracıklarından, aksi durumda iade edilen ürün/hizmetin satış bedelinden mahsup edilerek yapılır. Hopi kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir. Uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.

 Hopi ile alışverişlerde Kapıda Ödeme, Havale ve EFT ile ödemelerde ve/veya kredi kartı vb.'de 3D güvenlik sistemi kullanmayan üye iş yerlerinde Paracık kazanılmamakta ve/veya indirimlerden istifade edilmemektedir.


Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT