www.tekzen.com.tr’den 400 TL veya üzerindeki alışverişinizi GarantiPay kullanarak Bonus kartlarınız ile yapın 50 TL bonus kazanın!Kampanya Koşulları;
● Kampanya 1 - 30 Kasım 2019 tarihleri arasında www.tekzen.com.tr ’den Bonus kartlarla tek seferde yapılacak 400 TL ve üzeri tek ödemeli veya taksitli alışverişlerinizde geçerlidir.
● GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.
● Ödeme sayfasında "GarantiPay" seçeneğini işaretleyip, banka ödeme sayfasından ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.


● Alışverişiniz sepetinizi www.tekzen.com.tr ’den oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin.
● Açılan ekranda Garanti Bankasında kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.
● Dilerseniz üst bölümden ödeme yapacağınız kartı değiştirebilirsiniz.
● İşleminizi onaylayıp BonusFlaş parolanızı girdiğinizde işleminizi saniyeler içerisinde kart bilgilerinizi girmeden güvenle yapmış olacaksınız.

● 
Kampanya müşteri bazındadır.
● Bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL bonus kazanabilir.
● Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi ve ödülü kazanabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama içerisinde bulunan GarantiPay ile ödemelerini yapmaları gerekmektedir.
● GarantiPay kullanılmadan yapılan alışverişler kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
● Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Sanal ve ek kartlar dahildir.
● Paracard kampanyaya dahil değildir.
● Kazanılan Bonus'lar 18 Aralık 2019’de kartınıza yansır ve 18-28 Aralık 2019 tarihleri arasında Bonus işyerlerinde kullanılabilir.
● Kullanılmayan bonuslar 29 Aralık 2019 tarihinde geri alınacaktır.
● Kampanya sadece Tekzen.com.tr'de geçerlidir. Fiziki mağazalarda kampanya geçerli değildir.
● Garanti BBVA ve Tekzen, kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.


                                                                              

Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT