GarantiPay ile 50 TL bonus!

www.tekzen.com.tr’den 400 TL veya üzerindeki alışverişinizi GarantiPay kullanarak Bonus kartlarınız ile yapın  50 TL bonus kazanın.

GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar.

Alışverişiniz sepetinizi www.tekzen.com.tr ’den oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin.

Açılan ekranda Garanti Bankasında kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.

Dilerseniz üst bölümden ödeme yapacağınız kartı değiştirebilirsiniz.

İşleminizi onaylayıp BonusFlaş parolanızı girdiğinizde işleminizi saniyeler içerisinde kart bilgilerinizi girmeden güvenle yapmış olacaksınız.

Kampanya 1 - 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında www.tekzen.com.tr ’den Bonus kartlarla tek seferde yapılacak 400 TL ve üzeri tek ödemeli veya taksitli alışverişlerinizde geçerlidir.

Kampanya müşteri bazındadır.

Bir müşteri kampanyadan en fazla 50 TL bonus kazanabilir.

Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi ve ödülü kazanabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama içerisinde bulunan GarantiPay ile ödemelerini yapmaları gerekmektedir.

GarantiPay kullanılmadan yapılan alışverişler kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.

Kampanyaya sadece Garanti Bonus kredi kartları, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Money Bonus, Sanal ve ek kartlar dahildir.

Paracard kampanyaya dahil değildir.

·         Kampanya dahilinde ürün iptal ve iade işlemleri dikkate alınacaktır. 

Kazanılan Bonus'lar  18 Haziran 2019’de kartınıza yansır ve 18-28 Haziran 2019 tarihleri arasında bonus işyerlerinde kullanılabilir.

Kullanılmayan bonuslar 29 Haziran 2019 tarihinde geri alınacaktır. 


Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT