Tekzen.com.tr' de 200 TL ve üzeri alışverişinize 20 TL MaxiPuan!

10-25 Haziran 2017 tarihleri arasında   www.tekzen.com.tr ’den tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri ilk alışverişinizde 20 TL MaxiPuan!

Müşteri kampanyaya katılımını kampanya dönemi içerisinde dilediği zaman (alışverişten önce veya sonra) yapabilir.

Katılmak için:  Maximum Mobil “KATIL” butonuna tıklanması yeterlidir. 

Kampanyaya dâhil olan kartlar:  İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli) 

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Aidatsız kartlar ve şirket kredi kartları (business card) kampanyadan hariç tutulacak olup Ziraat Bankası kartları da  Maxi Mobil uygulamamıza entegre olmadığı için kampanya dışında yer alacaktır.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’lar kampanya bitiminden sonra yedi işgünü içerisinde Maximum kredi kartlarına yüklenecektir. MaxiPuan’lar süreli kullanımlı olup son kullanım tarihi SMS yolu ile müşterilere duyurulacaktır. Kullanılmayan MaxiPuan’lar son kullanım tarihinden bir  gün sonra geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 20 TL MaxiPuan kazanabilir. Müşteri kazandığı puanı tüm sektör ve mağazalar nezdindeki alışverişlerinde kullanabilecektir
 
Kampanya yalnızca Tekzen.com.tr de geçerli olup mağazalarımızda geçerli değildir. 


Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT