Lowealpıne Airzone Pro 45/55 Litre Trekking Çantasi

Ürün Kodu: 2332486

Lowealpıne Airzone Pro 45/55 Litre Trekking Çantasi

En geç 30 Mart Perşembe günü kargoda.
927,90 TL (KDV Dahil)
103,10 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Airzone Pro 45/55 Litre Trekking Çantasi

Dört mevsimlik bir dağ yürüyüşü çantası olan Airzone Pro 45:55 tamamıyla kişiye özel olarak ayarlanabilir. Doğa yürüyüşü, trekking ve bir günlük kamplarınız için uygun boyuttadır.


AirZone, sadece çanta ve sırtınız arasında hava akışı sağlamakla kalmaz, özel file dokumasıyla sırtınız için olağanüstü bir rahatlık sağlar. Bu özellik çantayı, dağlardaki maceralarınızda tüm hava koşullarında kullanılabilir kılar.

Çanta, haritalar için önde ideal büyüklükte bir saklama cebine sahiptir. Ayrıca, yanlarda büyük esnek cepler, kolay ulaşılabilir yağmur koruyucu, yürüyüş batonu tutucular ve sizin hiking gezilerinizin tadını daha çok çıkabilmeniz için diğer yararlı özellikleri barındırmaktıdır

Ürün Özellikleri
Sırt sistemindeki eğimli sert plastik parça ağırlığın doğru bir şekilde kalçanıza aktarılmasını ve ağır yükler altında bile rahat kullanımı temin eder.
Sık dokunmuş kalın RipStop çanta kumaşı yüksek su ve sürtünme dayanımı ile çantanızı doğada güvenle kullanabilmenizi sağlar.
Ter emici pedlerle desteklenmiş omuz ve bel kolonu konforu ve çanta stabilitesini arttırır.
AirZone sırt sistemi; çantayı sırtınızdan uzaklaştırara havalandırmayı arttırırak rahat bir kullanım sağlar.
Çanta üzerinde hidrasyon sistemi için çıkış mevcuttur.
Yağışlı günlerde daha güvenli bir kullanım için çanta yağmurluğu ürünle birlikte gelmektedir.

Back System : AirZone pro
Kapasite : 45 + 10 lt
Ağırlık : 1,66 kg
Boyutlar : 46 x 51 cm


Lowe Alpine Hakkında
Lowe Alpine Colorado kökenli, şu an artık uluslararası bir şirket olmuş, outdoor ekipman üreticisi ve tedarikçisidir. Marka 1967 yılında dağcı Greg Lowe ve aynı zamanda tırmanma arkadaşı olan kardeşi Jeff Lowe tarafından kurulmuştur. O yıllarda yenilikçi bir iç çerçeveli sırt çantası modeli tasarlayarak sektöre girdiler. Sonrasında da bir çok yenilikçi teknolojiler geliştirdiler. Bunlardan bazıları, Triplepoint Ceramic (su geçirmez ve nefes alabilir bir kumaş), APS sırt destek sistemi (Advanced Paralux System) ve TFX sırt destek sistemidir.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İlginizi Çekebilir


Lowealpıne Airzone Pro 45/55 Litre Trekking Çantasi

 
927,90 TL (KDV Dahil)
103,10 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT