}
Ürün Kodu: 2782526

Lalizas Seyir Feneri N20 İskele Siyah Gövde 120,5°

En geç 6 Ağustos Cuma günü kargoda. Bayram ve resmi tatillerde kargo firmaları hizmet vermediğinden siparişiniz tatil sonrasında sevk edilecektir.
242,00 TL  (KDV Dahil)
26,89 TL x 9 Ay

Ürün Özellikleri

Bu ürün yalnızca internet mağazamızda satılmaktadır

​Lalizas Seyir Feneri N20 İskele Siyah Gövde 120,5°


Ürün Ölçüsü:

Yükseklik: 7 cm

Genişlik: 6 cm


Bu maxi model seyir lambaların dizaynı ve uygunluğu 20 metre altındaki tekneler içindir. İmalinde etrafı ABS ve

polikarbon ile çevrilmiş olup , kırıldığında dağılmayan akrilik cam bulunur.

Manyetik olmayan paslanmaz elektrik bağlantısı ve su geçirmez conta sayesinde uzun ömürlü olması sağlanmıştır.

- İskele (120,5 derece)

- Siyah Gövde


Kullanım:

Bu katagoride ki tüm seyir lambaları 20m dahil tüm tekneler ve 12m’den büyük tekneleri de kapsamaktadır. Çeşitli gruplarda olan bu kategoriler bütün 360° derece lambaları veya pupa, kenar ve pruva lambalarını içine almaktadır. 20 metre kategorisindeki, yelkenli tekne yelken seyiri yaparken pupa ve iskele, sancak seyir lambalarını kullanmalıdır. Motoru da kullanmaya başlaması ile beraber pruva lambasını çalıştırması gerekir. Yine yelkenli tekne ayrı ayrı kenar lambalarını kullandığı gibi yerine tek bir İskele/Sancak(Bicolour light) seyir lambasıda kullanabilir.


Kullanım talimatı:

Bu kategorideki Seyir lambalarını yatay(3 renkli lamba) veya dikey olacak biçimde güverte üstüne merkezden veya yedek devreden bağlayıp monte edebilirsiniz. Seyir lambalarının bulunacağı yer çeşitli zorlamalara maruz kalmayacak ve güvenli bir yer olmalıdır. Bütün lambalar kaidelere uygun rahatlıkla görülebilecek pozisyondaki yerlere konulmalıdır.


Bakım / Yenileme

Bakım: Seyir lambalarınızı uzun süre kullanmak isterseniz tek ve esas olan uygun bakım talimatına uymaktır. O nedenle Lalizas’ın size önerebileceği basit şeyler şunlardır;:

- Silikon sprey sıkılarak dış yüzey korunur.

- Su geçirmez Conta kontrol edilir, eğer gerek varsa yenisi ile değiştirilir..

- Elektrik kontak spreyi sıkılarak bütün kontak yüzeyler temizlenir.

Yenileme : Bütün Seyir lambalarının camlarının rengi değiştiğinde veya camları ve dış muhafazaları çatladığında yenisi ile değiştirilmelidir.

Yorumlar

Taksit Seçenekleri

İade ve Değişim Koşulları

İade ve Değişim İşlemleri


Satın aldığınız ürün / ürünlere ilişkin teslimatın yapıldığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde iade talebinde bulunabilirsiniz.


ADIM ADIM KOLAY İADE SÜRECİ 


    1-) Üye girişi yaptıktan sonra, hesabım sayfasına gel " siparişlerim " menüsüne gir ve iade etmek istediğin siparişin yanındaki "iade et" butonuna tıklayın

    2-) Adres bilgilerini onaylayın

    3-) İade / Değişim yapmak istediğiniz ürün / ürünleri seçin

    4- ) Ürünün iade nedenini seçerek kısaca iade nedenini açıkladıktan sonra formu kaydedin.

    5-) İade talebini en kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri ekibimiz tarafından incelenecek ve hem size gönderilecek SMS mesajları hem de iade takibi sayfamızı kullanarak talebiniz ile ilgili         gelişmelerden  haberdar  olabileceksiniz.

    6-) Talebiniz ekibimiz tarafından onaylandıktan sonra ürünü göndermeniz gereken iade adresi veya iade gönderi kodu size gönderilecektir.

    7-) İade adresine geri gönderdiğiniz ürünün iadeye uygunluğu kontrol edilerek herhangi bir sorun görülmediği taktirde iade işleminiz tamamlanacaktır. Aksi durumda ürün / ürünler adresinize geri           gönderilecektir.

        

    İade ve Değişim Hakkında Bilmeniz Gerekenler


  • İadeler mutlak surette orijinal kutu/ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır.
  • Bütün standart aksesuarları hasarsız ve tam olarak orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Demonte olarak gönderilen ürünlerin kurulumu yapıldıktan sonra değişim ve iade kapsamına girmemektedir.
  • Kurulum gerektiren ürünler mutlaka yetkili servis tarafından açılmalı ve kurulumu yapılmalıdır. Yetkili servis dışında açılan ürünler garanti ve iade kapsamı dışında kalabilir. Servis kurulumu esnasında üründe sorun tespit edilirse tutanak ile değişim/iade işlemleri yapılabilir
  • Hediye verilen promosyonlu, kampanyalı ürünler de orijinal paketleri ile birlikte gönderilmelidir.
  • Tüketicinin özel istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan, niteliği itibariyle geri gönderilmeye elverişli olmayan, çabuk bozulma tehlikesi olan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler iade edilemez.
  • Her türlü Kozmetik Ürünler, ve Kişisel Bakım Ürünleri, her türlü Elektronik ürünlerin ve Kırtasiye sarf malzemelerin ancak ambalajları açılmamış olması şartı ile iadesi kabul edilir. Ambalajı açılan / kullanımı gerçekleşen elektronik ürünlerin iadesi / değişimi için yetkili servis raporu alınması gereklidir.
  • Satın aldığınız ürünün arızalanması durumunda fatura ve garanti belgesi ile ürünün servisine doğrudan başvuruda bulunabilirsiniz. Ürünün
    garanti süresi boyunca teknik servislerden ücretsiz destek alabilirsiniz.    

İlginizi Çekebilir


Lalizas Seyir Feneri N20 İskele Siyah Gövde 120,5°

 
242,00 TL (KDV Dahil)
26,89 TL x 9 Ay
Üye Girişi Üye Ol Sipariş Takibi Canlı Destek
0 Sepetinizde ki Ürün Sayısı
SEPETE GİT